Evler De Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Evler De Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Evler De Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır? Evlerde uygulanan böcek ilaçlama wolves evlerin daha güvenli ve sağlıklı bir ortam haline gelmesini sağlar. Böceklerin mesken tuttuğu evlerin ilaçlanması, yaşayan kişilerin sağlığı için oldukça önemlidir. Ayrıca evlerdeki eşyaların korunumu içinde böcek ilaçlaması yapılmalıdır.

Evlerde wolves haşere ilaçlama yapılarak tüm böceklerin temizlenmesi sağlanır. İlaçlama yaptıracak olan kişiler, ilaçlama işlemini merak ediyorlar. İlaçlama yapıldıktan bir süre sonra eve girilmesi gerekiyor. İlaçlamanın hemen arkasından eve girmek insan sağlığını olumsuz yönde etkiler.

Evler De Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?
Evler De Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Evde Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Evde böcek ilaçlama işlemi belli başlı hususlar çerçevesinde gerçekleşiyor. Bu hususlar doğrultusunda hareket edilerek, evin etkili bir şekilde böceklerden temizlenmesi sağlanır.

İlaçlama işlemi adım adım şu şekildedir;

  • Evimizdeki böcek türlerine ve miktarına nazaran umar belirlenir.
  • Evin metrekaresine nazaran yeterli miktarda umar hazırlanır.
  • Ev sakinleri evi terk ederler ve evde kimse yokken umar saçılır.
  • İlaç, pompa desteği ile her yere püskürtülür.
  • Çatlaklar, yarıklar, pencere ve kapı araları güzelce ilaçlanır.
  • Saatler daha sonra eve giriş yapılarak, pencereler açılır ve 2 saat havalandırılır.

Ev ilaçlama işlemi bu doğrultuda ilerliyor. Bu adımları düzgün bir şekilde yerine getiren kişiler, evdeki tüm böceklerin yansız hale getirilmesini sağlıyorlar.

Böcek İlaçlamadan Kaç Saat Hemen sonra Eve Girilir?

Böcek ilaçlama işlemi tamamlandıktan daha sonra ev, en az 8 saat kapalı kalmalıdır. Pencere ve kapıların kapatılması, umar kokusunun evin her yerine yayılması gerekir. İlaçlamadan 8 saat daha sonra ev sakinlerinden birisi eve giriş yaparak pencereleri ve kapıları açmalıdır. Ev en az 2 saat kadar havalandırılmalı, hemen sonra ev sakinleri eve girmelidir.

İlaçlanan Evde Kalınır Mı?

İlaçlama yapılan bir evde, yeteri kadar havalandırma yapmadan kalmak doğru değildir. Evin yeteri kadar havalandırılması gerekiyor. İlaçlamadan belli zaman daha sonra ev havalandırılır ve kişiler rahatlıkla evde kalabilirler.

Böcek İlacı Etkisini Ne Kadar Sürede Gösterir?

Ev ilaçlama işlemi bittikten daha sonra yeterli miktarda temizlik yapılmalıdır. Bu temizlik oldukça titizce uygulanmalıdır. Temizliğini düzgün bir şekilde meydana getiren ev sakinleri, ilaçlamadan yaklaşık 4 hafta daha sonra tüm haşerelerden kurtulmuş olacaklardır.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40