Gemi İlaçlama

Gemi İlaçlama

Gemi İlaçlama gemilerde ilaçlama yat tekne işlemi deniz araçları gemi tipine göre farklılık gösteriyor. Yolcu ve kargo taşıyan gemileri ilaçlamak için farklı yöntemler kullanır. Tekneler, açık wolves böcek ilaçlama yapısı yardımı ile birçok farklı böcek türü için ideal yaşam alanları oluştururlar. Zira bu böceklerin tekneye girmesi daha kolaydır. Ayrıca gemideki farklı alanlar nedeniyle bu böcekler gemiye girdikten ondan sonra saklanabilirler.

Gemi İlaçlama
Gemi İlaçlama

Gemi İlaçlama Nedir?

Taciz taşıyan böceklerin ve zararlı kemirgenlerin önüne geçebilmek için pestisit uygulaması yapılmalıdır. Gemilerin seyir süresinin uzun olması nedeniyle, gemilerin ilaçlanmasında ilaçlamadan ondan sonra etkisini belli bir süre koruyabilecek ilaçların seçimine öncelik verilmelidir. Bunun için wolves ilaçlama iyi bir tercih olacaktır.

Gemi İlaçlama Neden Gereklidir?

Gemilerdeki böcek yaşamları, gemi çalışanlarının ve yolcuların sağlığını riske atıyor. Ayrıca gemide ortaya çıkan fare gibi kemirgenler de yolculuk sırasında kabloları ısırabilme potansiyeline sahiptir. Bu durumda geminin ve çalışanlarının ve yolcularının hayatını tehlikeye atacaktır.

  • Yolcu ve çalışanların sağlığını korumak,
  • Kemirgenlerin saldırısından korunmak,
  • Taciz yayılmasını engellemek,
  • İyi bir hijyen sağlamak için wolves haşere ilaçlama işlemleri gereklidir.

Şu sebeple gemilerde düzenli olarak haşere kontrolünün yapılması çok önemlidir. Bir tek bu ilaçlamaya ek olarak bu ilaçlama işleminin doğru yapılması da çok önemlidir.

Gemi İlaçlama İşleminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gemilere ilaçlama yapılırken dikkat edilmesi gereksinim duyulan en önemli konu ilaçlama işleminde kullanılan pestisitlerin uzun ömürlü olmasıdır. Bu sayede gemi seferi bitene kadar herhangi bir haşere oluşumu engellenebilir. Bir diğeri önemli konu ise ilaçlama işleminin tekrarlanacağı zaman aralığının belirlenmesidir. Spreyin tekrarlanması gereksinim duyulan zamanı kaçırmayın ve düzenli olarak püskürtün.

Gemi İlaçlama Uygulamasında Firma Seçimi

Bahsettiğimiz gibi gemi ilaçlaması oldukca zor ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Gemi ilaçlama işleminin doğru ve etkin bir şekilde yapılabilmesi için ilaçlama işlemini gerçekleştiren firmanın alanında gerekli informasyon ve tecrübeye sahip olması gerekiyor. Yapılacak hatalar nedeniyle gemide zararlı organizmaların oluşmasını engellemek ihtimaller içinde olmayacak, bu durumda gemideki çalışanların ve yolcuların hayatı tehlikeye girecek. Bu bağlamda tecrübeli ve iyi bir iş deneyimine sahip firmaları tercih edin. Bu sayede geminin güvenliği etkin bir şekilde sağlanır. 

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40