Haşere Kontrolü için Evden Ayrılmak Gerekir mi?

Haşere Kontrolü için Evden Ayrılmak Gerekir mi?

Haşere Kontrolü için Evden Ayrılmak Gerekir mi? Wolves İlaçlama Birçok ev sahibi, haşere kontrol tedavisinden daha sonra evde kalmanın veya bir süreliğine ayrılmanın emin olup olmadığını merak ediyor. Her her neyse ki haşere kontrolü nedeniyle evinizden çıkmanıza gerek yok. Günümüzün haşere kontrol şirketleri böcek ilaçlama istanbul wolves zehirli kimyasalları terk etti ve meskeninizi haşerelerden uzak tutmak için emin ve doğal alternatiflere geçti.

Çağdaş haşere kontrol spreyleri hem iç hem de dış mekanlarda güvenle kullanılabilir, bu sebeple evinizden ayrılmanız için hiçbir neden yoktur. Bir tek teknisyenler, tedavinin kuruması için yaklaşık 15 dakika beklemenizi isteyeceklerdir. Çabuk kurur ve ciddi bir soruna yol açmaz ve kalıntı bırakmaz. Çocuklarınızın veya evcil hayvanlarınızın ıslak ürünle temas etmesi durumunda, ellerini veya patilerini iyice yıkayın ve ağızlarından uzak tutun. Gelişmiş haşere kontrol tedavileri sevdikleriniz için güvenlidir, bir tek kemirgenleri, böcekleri ve böcekleri kökten yok etme konusunda son sıradüzen etkilidir.

Haşere Kontrolü için Evden Ayrılmak Gerekir mi?
Haşere Kontrolü için Evden Ayrılmak Gerekir mi?

Haşere Kontrol Hizmeti Ziyaretinden Beklenecek Şeyler

Bir ev sahibi olarak, haşerelerin evinizi işgal etmesini önlemek için birçok iyi nedeniniz var. Örneğin termitler ciddi yapısal hasara neden olabilirken, kemirgenler sizi ve ailenizi ciddi sağlık sorunları riskiyle karşı karşıya bırakabilir . Zira, evinizin ve ailenizin güvenliğini sağlamak için oldukca çeşitli haşere kontrol hizmetleri sunan güvenilir bir yok edici aramak oldukca önemlidir.

Haşere kontrolünün nasıl çalıştığına aşina değilseniz, haşere kontrol servisi ziyaretinden beklemeniz gereksinim duyulan birkaç şey :

 • Tanıtım

Haşere kontrol uzmanları evinizi ziyaret ettiğinde üniforma giymeli ve varışta kendilerini tanıtmalıdır. Sorunu belirlemek ve şüpheli erişim noktalarını belirlemek için evinizin içini ve dışını inceleyeceklerdir. Soru sormaktan veya endişelerinizi onlara bildirmekten çekinmeyin.

 • Giriş Noktası Denetimi

Yok ediciler, kemirgenlerin, böceklerin ve böceklerin eve girebileceği borular, tavan araları, tarama alanları, kapılar ve pencereler dahil olmak üzere tüm şüpheli giriş noktalarını denetleyecektir. Zararlıların girmesine izin verebilecek çatlak ve boşlukları aramaları gerekeceğinden, inceleme süreci biraz zaman alabilir.

 • Saha Muayenesi

Haşere kontrol denetimi ayrıca bahçenizi ve mülkünüzün geri kalanını da içerir. Dış mekanı kontrol etmek ayrıca teknisyenlerin potansiyel endişe alanlarını bulmasına ve gelecekteki haşere sorunlarını önlemesine yardımcı olur.

 • Nem Kontrolü

Yok ediciler ayrıca el fenerleri ve nem ölçer gibi aletler kullanarak evinizin içinde ve çevresinde nemli alanlar arayacaktır. Zararlılar nemli yerlere çekilir ve gelişirler.

 • İnceleme ve Raporlama

Bazı yok ediciler, süreci size açıklarken kolayca gözden geçirebilmeleri için bulgularını kaydedecektir. Doğru haşere kontrol tedavisini oluşturmak için tüm önemli bilgileri bir araya getirmeleri için onlara zaman tanıyın.

 • Tartışma

Tüm verileri bir araya getirdikten daha sonra, haşere kontrol uzmanı bulgularını, mevcut sorunu çözme yaklaşımını ve gelecekteki sorunların önlenmesini tartışacaktır. Sorularınızı ve endişelerinizi dile getirmek için muhteşem bir müddet.

Haşere Kontrol Tedavisine Nasıl Hazırlanılır

Bir haşere kontrol şirketi kiralamak, farklı türdeki ev haşerelerini emin ve etkili bir şekilde ortadan kaldırmak için en iyi çözümdür. Profesyonel yok ediciler çeşitli haşere kontrol hizmetleri sunarken , evinizin istenmeyen misafirlerden arınmış olmasını sağlamak için üzerinize düşeni yapmalısınız.

Evinizi haşere kontrol tedavisine hazırlamak için bu faydalı ipuçlarına göz atın.

Haşere kontrol tedavisinden önce:

 • Erişim

Evinizin köşelerini temizleyerek haşere kontrol teknisyenlerine erişim kolaylığı sağlayın. Bu, haşerelerin geliştiği köşelere kolayca girmelerini sağlar. Ayrıca mobilya ve aletlerin çıkarılması, tedavi sırasında olası kimyasal dökülme ve spreylerden korur.

 • Temiz

Tedaviden önce zemini iyice paspaslayın. Bu, tedavinin yapışmasını ve etkinliğini artırmaya yardımcı olarak uzun vadeli sonuçlar sağlar.

 • Elbise ve Mobilya

Giysileri, oyuncakları, wc malzemelerini, çarşafları, örtüleri, yastıkları, minderleri, şilteleri, tabloları vb. plastikle sarın ve dolapların içinde saklayın. Çekmecelerin ve kapıların boşluklarını kapatmak için geniş bir selotape kullanın. Sandalyeleri, masaları ve kanepeleri örtmek için plastik sargı kullanın. Kimyasallar içlerinden geçebileceğinden bez çarşaf kullanmaktan kaçının.

 • Mutfak ve Yemek Alanı

Tezgahlarınızı temizlediğinizden ve mümkünse tabak, bardak, bardak, mutfak eşyaları, çatal bıçak kadrosu vb. plastik saklama kaplarında sakladığınızdan emin olun. Haşereleri cezbettikleri için mutfak dolaplarının ilaçlanması gerekir . Mikrodalga fırınınız gibi minik mutfak aletlerini mutfaktan çıkarın. Ihtimaller içinde değilse, fişten çekin ve plastik ambalajla örtün. Kirlenmeyi önlemek için su filtrenizin çıkışını plastikle sarın. Tüm yiyecekleri kalın plastik kaplarda saklayın. Baharatları ve cipsleri buzdolabınızın içinde saklayabilirsiniz.

 • Evcil Hayvanlar

Haşere kontrol teknisyenleri, haşere kontrol tedavisi sırasında genellikle evcil hayvanlarınızı arkadaşınızın evine bırakmanızı önerir. Bir akvaryumunuz varsa, plastikle sıkıca kapattığınızdan emin olun. Balıkları vakit boyunca yeterli yemle besleyin. Son olarak, havadaki kimyasalları suya emmesini önlemek için akvaryum hava pompasını kapatın.

 • Banyo

Püskürtme yapılacaksa banyonuzun tamamen boşaltılması gerekir. Tedaviden daha sonra diş fırçanızı, diş ipinizi, tıraş bıçağınızı, sabunlarınızı ve deterjanlarınızı değiştirin.

Haşere Kontrol Tedavisinden Ondan sonra

 • Beklemek

Tedaviden daha sonra yok edici, evinize dönmeden önce birkaç dakika beklemenizi tavsiye edecektir.

 • Hemen Temizlemeyin

İmha edici, tedaviden daha sonra hiçbir pislik bırakmasa da, alanınızı süpürmemeniz veya paspaslamamanız önerilir. Temizliğe ne zaman devam etmeniz gerektiği size söylenecektir. Tedavinin etkinliğini korumak için bir hafta boyunca derin temizlikten kaçının.

 • Etrafta Kağıt Bırakmayın

Birçok zararı olan kağıt üzerinde beslenir. Olası yeniden istilayı önlemek için ıslak kağıtları, eski gazete ve dergileri ve market poşetlerini hemen atın.

 • Kendini koru

Nesneleri açarken bir çift tek kullanımlık eldiven giyin. Haşere kontrol teknisyeni çevre dostu haşere kontrol ürünleri kullansa da, cildinizi doğrudan temastan korumak yeniden de önemlidir.

 • Zararlıları Kontrol Etmeye Devam Edin

Tedaviden günler daha sonra azalan sıklıkta ölü zararlıları bulmaya devam edeceksiniz. Haşerelerin bulaştığı alanları düzenli olarak kontrol edin ve temiz tutun. Diğeri zararlıları çekebilecekleri ve yeniden istilaya neden olabilecekleri için ölü haşereleri attığınızdan emin olun.

Günümüzün haşere kontrol şirketleri , çevreyi ve müşterilerinin sağlığını korumak için organik veya doğal tedaviler kullanıyor. Bir tek, evinizde biri hamileyse veya alerjisi varsa, önceden haşere kontrol teknisyenini bilgilendirin. Eviniz emin kabul edilene kadar bölgeden uzak durmalıdırlar.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40