Haşere kontrolü neden bu kadar pahalı?

Haşere kontrolü neden bu kadar pahalı?

Haşere kontrolü neden bu kadar pahalı? Sahaya çıktığımızda ilaçlama teklifi verdiğimizde veya ilaçlama yaptırdıktan daha sonra ödeme aldığımızda müşteriler ara ara “Hey bu neden bu kadar pahalı?” diye soruyorlar. Burada böcek ilaçlama istanbul wolves gerçek hayattaki soruları ele almaya ve blogumuza eklemeye çalışıyoruz. Müşterilerin bunu bilgilendirici bulmasını ve ayrıca PCO’ların bunu kendileri için doğru ve yararlı bulmasını umuyoruz. Haşere kontrolü yaptıktan daha sonra fiyatımıza ulaşırken dikkat etmemiz gereksinim duyulan ve aşağıda sıralayacağımız birkaç husus var.

Haşere kontrolü neden bu kadar pahalı?
Haşere kontrolü neden bu kadar pahalı?
  1. Lisans ve sigorta. Bir haşere kontrol şirketi işletmek için işletmenin devlet tarafından ruhsatlandırılması ve tescil edilmesi gerekir. İşletme ruhsatına ek olarak, tüm çalışanlar ayrı ruhsatlara sahip olmalıdır. Birçok haşere kontrol şirketi, mevcut haşere kontrol teknolojisinin ön saflarında yer alabilmeleri için teknisyenlerinin her zaman tahsile devam etmeleri için ödeme yapacaktır. Bir işletme olarak, güncel güncel haşere kontrol sorumluluk sigortasına da sahip olmalısınız.
  2. Toplu taşıma. NYC’de artan gaz fiyatları ve araba sigortası maliyeti ile bu, işin başka bir harcanması. Ara ara filo indirimleri alsak da, bu ara ara bize bir depo benzinle kuruş kazandırıyor. Çalgı bakımını unutamazsınız. NYC’deki çukurlar, trafik ve inşaat ile her zaman filo araçlarımızdan birini tamir ediyoruz.
  3. Malzemeler. Daha önce de belirtildiği gibi, artan gaz maliyeti, son 10 yılda haşere kontrol malzemelerimizin fiyatını ikiye katladı.
  4. Aylık maaş. Çoğumuz ödeme almalı! Patrondan ev temizlik ekibine.
  5. Mahiyet ve Tecrübe. Premium bir haşere kontrol şirketi seçerken, ödediğinizin karşılığını aldığınızı anlamalısınız. Çoğumuz bir sprey kutusuyla etrafta dolaşabilir ve etrafa zehir atabilir. Kaliteli bir fiyat ödediğinizde, kabul edelim, kaliteli bir haşere kontrol işi alacaksınız.

 Bir haşere kontrol hizmeti işine dahil olan diğeri maliyetler, üniformalar, kira, reklam ve genel işletme maliyetleridir. Bozulduğunda ve bu biçimde düşündüğünde, o kadar çok ödemiyorsun değil mi? Böceklerin ve kemirgenlerin rahatsız etme taşıdığını ve potansiyel olarak hastalığı yayabileceğini anlamalısınız. İstanbul’da bir haşere kontrol şirketi tuttuğunuzda, maliyeti ne olursa olsun işi yapabilecek birini işe aldığınızı göz önünde bulundurmalısınız! Eklemem gerektiğini düşündüğünüz başka öğeler varsa, lütfen bunları yorumlar bölümüne ekleyin, ben de bloga ekleyeceğim ve size kredi vereceğim.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40