Haşere Kontrolü ve Yok Ediciler

Haşere Kontrolü ve Yok Ediciler

Haşere Kontrolü ve Yok Ediciler evinizde böcek ya da fare hakkında bir sorununuz varsa akla gelen ilk kelime bir yok edici olabilir. Ve bir yok edicinin haşere kontrolü uzmanıyla aynı şey olduğunu düşünebilirsiniz, böcek ilaçlama istanbul wolves bir tek bilmeniz gereken bazı temel ayrımlar vardır. Amaç zararlıları ortadan kaldırmaktır, bir tek hedefe ulaşma yolları fazlaca farklıdır.

Haşere Kontrolü ve Yok Ediciler
Haşere Kontrolü ve Yok Ediciler

Yok edici

Bir yok edicinin temel amacı zararlıları yok etmektir. Haşere sorununun kökü, devamlı düzeltmezler.

Sorununuzdan kurtulmak için, yok ediciler yalnızca böcek ilaçlarına bağlıdır. Bu, sorunu sık sık azaltmak için gerekenden daha zararlı ürünlerin kullanılması anlamına gelir. Gerektiğinden daha geniş bir alanda da kullanılabilirler.

Yok ediciler, işlerine nadiren bir hizmet memnuniyeti garantisi verirler. Zararı dokunan sorununun kökenine inmeyerek potansiyel olarak uzun vadeli bir soruna geçici bir çözüm sunuyorlar.

Haşere kontrolü

Haşere Kontrol Uzmanları (PCP’ler), Çağıl Pest’tekiler şeklinde Entegre Haşere Yönetimini (IPM) kullanır ve haşereleri engellemenin sırrının uzun vadeli önleme ve yönetimin olduğunun farkındadır.

PCP’ler, IPM kullanarak istemci ile bir ilişki kurabilir. Sorular soracaklar ve sorunun nasıl başladığına karar vermeye çalışacaklar. Müşterinin zararlıları evlerine nasıl daha az davetkar hale getirebileceği konusunda tavsiyelerde bulunacaklar.

Kemirgenlerden kurtulmak için en çevre dostu kumaşları kullanan PCP’ler, çevreyi korumayı vurgular. İşi yapan son sıradüzen üretken, hedefli bir şekilde uygulanırlar.

PCP’ler tarafından haşerelere karşı kullanılan malzemeler de aynı derecede etkilidir bir tek insanlar ve evcil hayvanlar için daha az zararlıdır.

Gördüğünüz haşereleri yok etmek için sadece pestisit kullanmaya kıyasla, PCP’ler haşere sorunlarınıza uzun vadeli çözümler arar. Haşereler nasıl içeri giriyor? Onları nasıl dışarıda tutuyoruz?

Belirli zararlıları yok etmenin en güvenli

Haşere kontrol uygulayıcıları ve yok ediciler içerisinde birçok ayrım vardır , bir tek haşere ortadan kaldırmanın amacı benzer olabilir. İstenmeyen haşereleri yok etmek için, yok ediciler, gerekenden daha zararlı olabilecek kimyasallar kullanarak pestisitlere güvenirken, bir haşere kontrol uzmanı, haşerelerin neden var olduğuna odaklanacak ve ilk etapta onları çeken koşulları iyileştirmeye çalışacaktır.

 Haşere kontrol uzmanı, kimyasal kullanımı gerekli olmadığı sürece haşerelerden kurtulmak için daha çevre dostu ürünler kullanır. Vebaları izleyen şirketler, böcekler üzerinde etken olan bir tek daha az kokuya sahip olan, insanlara ve hayvanlara fazlaca daha az zararlı olan ve fazlaca hedefli bir şekilde uygulanan kimyasalları kullanmayı tercih ediyor. Bazı terapiler ayrıca pestisit kullanımını tamamen ortadan kaldırır. Karşılaştığınız haşereleri yok etmek için sadece pestisit yürütmek yerine, asıl değişiklik haşere kontrol uygulayıcılarının uzun vadeli çözümler aramasıdır.

Haşere kontrol firmaları, daha az kimyasal kullanmanın yanı sıra, her bir haşereyi ortadan kaldırmanın başarılı yolları konusunda daha oldukca eğitim almaya çalışmaktadır. Örneğin, Tabiat Ananın Zararlıları ve Çimleri’nde, teknisyenlerimiz tahtakuruları şeklinde istenmeyen zararlıları ortadan kaldırmanın belirli yollarını bilir ve bu tedavi prosedürü, her tür zararlıyla uğraşırken aynı değildir.

Her haşerenin var olmasının ayrı bir açıklaması vardır ve onu evinizden uzaklaştırmak için farklı bir yöntem gerekir. Kurtarma için tek bedene uyan bir protokol değildir. Teknisyen olmak ve kariyerleri boyunca daha oldukca eğitim almak için bir oldukca haşere teknisyeni yoğun eğitim alacaktır. Teknisyenler, bilim ve teknoloji ilerledikçe belirli zararlılar için haşere kontrol stratejileri konusunda güncel kalmak için daha oldukca edinim kazanırlar.

Evinizden böcekleri ve zararlıları temizlemek için OKC’de bizi görün. Avludan ya da evden sivrisinekleri, kemirgenleri, termitleri ve daha fazlasını ortadan kaldırmak için çalışıyoruz.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40