Kokusuz böcek ilaçlama etkili mi?

Kokusuz böcek ilaçlama etkili mi?

Kokusuz böcek ilaçlama etkili mi? En dirayetli insektisitin en etkili, en uzun ömürlü, en güvenli ve en az toksik olduğunu duyduğunuzda şaşıracaksınız. Böcek ilaçlama istanbul wolves

Kokusuz böcek ilaçlama etkili mi?
Kokusuz böcek ilaçlama etkili mi?

Böcek öldürücüler Nasıl Çalışır?

Bir fazlaca insanın anlamadığı şey, güçlünün bir böcek ilacı kategorisi olmadığıdır, böcek ilacının dirayetli kokuları olabilir ve bazıları DDT, Malathion, Durasban ve diğeri kümes hayvanı kokulu organofosfatlı böcek ilaçlarını hatırlayacak kadar yaşlı olduklarından, dirayetli kokuyu dirayetli öldürme gücüne bağlarlar. o günler gitti ve bu etkili maddeler de öyle.

Bu pestisitler ufak miktarlarda kullanıldıklarında haşereleri öldürecek ve bayılma, kusma ve nefes darlığı gibi ve kanserle bağlantılı olduğu biri olan kanserojenler gibi akut toksisiteye neden olacaktır.

Günümüzün modern böcek öldürücüleri hemen hemen kokusuzdur ve hiçbir koku olmadığı için insanlar onların haftalık ve etkisiz olduklarını varsayarlar, çözüm yalnız daha fazlasını eklemektir, bu oldukca tehlikeli bir yaklaşımdır ve kronik toksisite olarak bilinen uzun süreli ciddi hastalıklara yol açabilecek oldukca tehlikeli bir yaklaşımdır.

Böcek öldürücüler güçle değil, Eylem

Bir etki şekli, bir insektisitin böceği nasıl öldürdüğüdür, en yaygın ve popüler etki şekli, böceği zehirleyerek öldüren bir nörotoksin olan piretroid gibi bir Sodyum Kanal Modülatörlü insektisittir, böcek hızla hiper uyarılma ve titreme geliştirir. sinir blokajı, peşinden felç ve nihayetinde ölüm.

Ev sahiplerinin en yaygın bildiği “Raid” ve “Ortho Home Defence” piretroidleri, İlk olarak böceklerin nöromüsküler sistemi üzerinde hareket eder, etki şekli bir Sodyum Kanal Modülatörüdür. Nöron seviyesinde çalışır ve sodyum kanalını açar ve kapının açık kalmasına neden olur ve bir sodyum iyonu hücumu sistemi doldurur ve peşinden dışarı akar.

Neden kontrolü ele almıyorsun?

Etkili maddeyi değil böceği öldüren mod olduğu için kategori 3 etki modunda 43 kayıtlı piretroid vardır ve aynı kategoride aynı etki şekli ile farklı bir müessir madde içeren markaları değiştirirsiniz ve böcek hastalığa karşı dirençli hale gelir. etki şekli etkili madde değil, kategorideki tüm etkili maddelere karşı dirençli olabilir.

Bir fazlaca yatak başlığı piretoid etki şekline karşı dirençlidir ve bu yüzden 100 defa marka değiştirip asla kontrol altına alamazsınız, aynı şeyi farklı bir isim ve müessir madde ile kullanıyorsunuz ve bunlardan birinin en dirayetli böcek ilacı olması gerektiğini düşünüyorsunuz. Gerçek şu ki, hepsi böceği aynı şekilde öldürürler.

Kategori 3 eylem modunda 46 Piretroid listesi.

1. Acrinathrin
2. Allethrin
3. Bifentrin
4. Bioallethrin
5. Bioallethrin S-siklopentenil
6. Bioresmethrin
7. Sikloprotrin
8. Siflutrin
9. Sihalotrin
10.
Sipermetrin 11. Sifenotrin [(1R)-transizomerler]
12. Deltametrin
13. Empentrin [(EZ)- (1R)- izomerleri]
14.
Esfenvalerat 15. Etofenproks
16. Fenpropatrin
17. Fenvalerat
18. Flusitrinat
19.
Flumetrin 20. Halfenprok
21. Kadathrin
22. Permetrin
23. Pirethrum
24. Fenotrin [(1R)-
transizomer ] 25. Prallethrin
26. Resmethrin
27. Silafluofen
28. Teflutrin
29. Tetrametrin
30. Tetrametrin [(1R)- izomerleri]
31. Tralometrin
32. Transflutrin
33. alfa
-Sipermetrin 34. beta-Siflutrin
35. beta- Sipermetrin
36. d-cis-trans Alletrin
37. d-trans Allethrin
38. gama- Cyhalothrin
39. lambda-Cyhalothrin
40. tau-Fluvalinate
41. teta-Sipermetrin
42. zeta-Sipermetrin

Böcek biyolojisini ve kimyasını anlamadığınız

Haşerelerin gerçek kontrolünü elde edemezsiniz. Gerçek bir haşere teknisyeni, elde edemeyeceğiniz profesyonel bir pestisit püskürten değil, sertifikalı teknisyen olarak anılmak için tüm bu yönlerden eğitilmiş olandır. Kabul edelim ki püskürtmek için herhangi bir öğrenim gerekmiyor.

Piretroidlerin doğası gereği kovucu bir etkisi olduğundan, onları eve kovuyor olabilirsiniz ve onları hakkaten kontrol etmiyor olabilirsiniz, böceğin nasıl davranacağını bilmiyorsanız, sorunu şu anda olduğundan oldukca daha kötü hale getirebilirsiniz.

İşte 28 eylem modunun bir listesi, bunlar pestisit ya da etkili içerik değil, bunlar böcek ilacı kimyasının nöron ya da hücresel düzeyde nasıl çalıştığının zararlıyı nasıl öldürdüğüne dair eylem modlarıdır, bunların hiçbiri en dirayetli böcek ilacı değildir, yalnız farklıdır nasıl öldürdüklerinde.

1 Asetilkolinesteraz (Ağrı) İnhibitörleri
2 Gaba Kapılı Klorür Kanal Blokerleri
3 Sodyum Kanal Modülatörleri
4 Nikotinik Asetilkolin Reseptörü (Nachr) Rakip Modülatörleri
5 Nikotinik Asetilkolin Reseptörü (Nachr) Allosterik Modülatörleri
6 Glutamat Kapılı Klorür Kanalı (Glucl Modülatörü) Tümü
7
8 Çeşitli Spesifik Olmayan (Oldukca
Bölgeli ) İnhibitörler 9 Kordotonal Organ Trpv Kanal Modülatörleri
10 Akar Büyüme İnhibitörleri
11 Böcek Midgut Membranlarının Mikrobiyal Bozucuları
12 Mitokondriyal Atp Sentaz İnhibitörleri
13 Oksidatif Gradruptürü Bozucu Fosforilasyonun Ayırıcıları
14 Nikotinik Asetilkolin Reseptörü (Nachr) Kanal Blokerleri
15 Kitin Biyosentezi İnhibitörleri, Tip 0
16 Kitin Biyosentezi İnhibitörleri, Tip 1
17 Tüy Dökülmesi Bozucu, Dipteran
18 Ecdysone Reseptör Agonistleri
19 Oktopamin Reseptör Agonistleri
20 Mitokondriyal Kompleks III Kompleks Elektron Nakil İnhibitörleri
21 Taşıma İnhibitörleri
22 Voltaj Bağımlı Sodyum Kanal Blokerleri
23 Asetil Koa Karboksilaz İnhibitörleri
24 Mitokondriyal Kompleks Iv Elektron Taşıma İnhibitörleri
25 Mitokondriyal Kompleks Ii Elektron Taşıma İnhibitörleri
28 Ryanodin Reseptör Modülatörleri

Bir haşere sorununu ya da birden fazla haşereyi kontrol etmek için tek bir kimyasal etki modu kullanmaya çalışmak, bir motoru onarmak için tek bir alet kullanmaya ya da bir ot yiyiciyle biçmek, budamak ve kenarlarını kesmek için kullanmaya benzer, yalnız sonuçlar berbattır.

Bu sebeple gerçek bir profesyonel, günlük olarak karşılaşacakları yüzlerce haşere sorunuyla başa çıkmak ve en iyi eylem yolunu belirlemek için entegre bir haşere yönetimi uzmanı olarak yetiştirilmelidir.

Mevcut En Dirençli Böcek ilacı, En Güvenilir

Kumdan silika jel hizmetçisinin mevcut en etkili ve en az toksik pestisit olduğunu, hemen hemen hiçbir şeyle bilinen hemen hemen tüm böcekleri ve örümcekleri öldüreceğini söyleyen vitamin şişesindeki o ufak paketleri görmüşsünüzdür. koku ve toksisite yok ve duvarların arkasında rahatsız edilmeden on yıla kadar dayanacak.

Amorf silika jel neden bu kadar etkilidir?

Silika jel, böceğin dış iskeletini kurutarak çalışan bir kurutucudur. Böceklerin kemikleri yoktur, onlar Chitin olarak bilinen bir kimyasaldan yapılmış huysuz dış iskelete sahiptirler.

Böcek silika jel tozunun üzerinden geçtiğinde vücuduna yapışır ve onu kurutur ve parçalanmasına neden olur ve sonrasında, dış iskeleti kesen ve amorf silika jeli öldürmesi haftalar geçindiren DE diatomlu toprağın aksine ölüm, bir fazlaca böceği 2 ila 5 gün içinde öldürür. .

Kelimenin tam anlamıyla böceğin vücudunu yok eder, yalnız çevrenizi kirletmez ve onu insanoğlunun bildiği en güvenli ve etkili böcek öldürücülerden biri yapar.

Bu sebeple, tüm ilk hizmetlerimizde kullanıyoruz, bu sebeple haşere istilasından kontaminasyon olmadan reha ve önleme konusundaki etkinliğine güveniyoruz.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40