Pire ilacı nasıl kullanılır?

Pire ilacı nasıl kullanılır?

Pire ilacı nasıl kullanılır? Tüylü bir arkadaşın var mı? Keneleri ve pireleri – ve yaydıkları kötü hastalıkları – onlardan uzak tutmanın yollarını tazelemenin zamanı geldi.

Bu zararlılar ikinizi de hasta edebilir ve rahatsız edebilir. Fazlaca sayıda ürün onları böcek ilaçlama istanbul wolves uzak tutabilir, bir tek bunları nasıl emin bir şekilde kullanacağınızı bilmeniz gerekir.

Pire ilacı nasıl kullanılır?
Pire ilacı nasıl kullanılır?

Zamanlama herşeydir

Köpeğinize ne süre pire veya kene ürünleri uygulamalısınız? Nerede yaşadığına bağlı.

Pireler sıcak havalarda en kötüsüdür, bir tek tüm yıl boyunca evinizin içinde olabilirler. İlkbahar ve yaz genellikle kenelerin en yoğun olduğu dönemlerdir. Bir tek Türkiye’nin bazı bölgelerinde yıl boyunca yaşayabilirler.

Evcil hayvanınızda bu zararlıların belirtilerini görürseniz hemen tedavi edin. Aksi takdirde, tedaviye pire veya kene mevsiminin başında başlayın. Veterineriniz, güvenilir değilseniz size ne süre söyleyebilir. Bazı alanlar yıl boyunca tedavi gerektirir.

Önleme Türleri

Birçok pire tedavisi piyasada. Bazıları ayrıca keneleri veya diğeri zararlıları önler.

En popüler ürünler haplar ve köpeğinizin kürkünün altından sırtına bulaşan “yerinde” tedavilerdir. İyi çalışırlar ve uygulanması kolaydır. Diğeri ürünler, daldırma, şampuan, yaka, sisleyici ve sprey şeklinde gelir.

Güvenlik Yönergeleri

1. Herhangi bir pire veya kene ürünü kullanmadan önce veterinerinize danışın. Köpeğinizin nöbet öyküsü varsa veya aşağıdaki durumlarda bu anahtardır:

  • Diğeri ilaçları almak
  • Eskimiş
  • Hasta
  • Bir köpek yavrusu
  • Hamile veya hemşirelik
  • Pire ürünlerine alerjisi

Bu durumlarda veteriner pire, yumurta ve kene toplamak için özel bir tarak kullanmanızı önerebilir. Ardından haşereleri bir kase sıcak, sabunlu suda boğabilirsiniz.

2. Talimatları izleyin. Ölümcül olabileceğinden, bir kedi üzerinde köpek ürünleri kullanmayın. Yalnızca evcil hayvanınızın boyutu için gereksinim duyulan miktarı uygulayın. Ürünleri asla ikiye katlamayın. Bir pudrayı yerinde uygulama ile eşleştirmeye gerek yoktur.

3. İlacı uyguladıktan ondan sonra eldiven giyin veya ellerinizi sabun ve suyla yıkayın. Ambalajın uygun şekilde saklanması ve atılması için talimatları izleyin.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40