web analytics
EVİNİZDE HAŞERE KONTROLÜ NE SIKLIKTA YAPILMALIDIR?

EVİNİZDE HAŞERE KONTROLÜ NE SIKLIKTA YAPILMALIDIR?

EVİNİZDE HAŞERE KONTROLÜ NE SIKLIKTA YAPILMALIDIR? Evinizdeki birkaç görevin tek ve biten bir çözümü vardır. Hiç bitmeyen temizlik işinden (ebeveyn ya da evcil hayvan sahibiyseniz, bunu oldukca iyi bilirsiniz) geçen yıl yapılması gereksinim duyulan çamaşırhane tadilat ve istanbul böcek ilaçlama wolves onarım listesine kadar, gerçek hayattaki süper güçler gerekir. evinize ayak uydurmaya geldiğinde eğrinin önünde kalmak için.

Wolves İlaçlama’da yapmak istediğimiz son şey, dosyanıza daha fazlaca görev eklemektir – yalnız size ara ara oldukca geç olana kadar ikinci plana atılan bir görevi hatırlatmamız gerekiyor: haşere kontrolü.

Değişen mevsimlerle birlikte kasabaya yeni haşereler gelirken, barınmak, yemek yemek ve çiftleşmek için güvenli yerler arıyorlar ve eviniz bunu yapmak için olağanüstü koşulları sağlayabilir.

Profesyonel haşere kontrolü, devam eden bir istilayı düzeltmeye yardımcı olabilirken, yıl boyunca düzenli haşere kontrol tedavilerini planlamak, DIY haşere kontrolü kumarını önlerken proaktif olarak korunmanızı sağlayabilir. (Daha az ev işi ve daha az stres? Büyük bir rahatlama zamanı.)

Yalnız evinizde haşere kontrolü ne sıklıkla yapılmalıdır? Ve Güney Kaliforniya mevsimleri boyunca hangi zararlılar için endişelenmelisiniz?

EVİNİZDE HAŞERE KONTROLÜ NE SIKLIKTA YAPILMALIDIR?
EVİNİZDE HAŞERE KONTROLÜ NE SIKLIKTA YAPILMALIDIR?

ÜÇ AYLIK HAŞERE KONTROLÜ BUNA DEĞER Mİ?

Düzenli olarak programlanmış haşere kontrolü söz konusu olduğunda, evinizi üç ayda bir ya da iki ila üç ayda bir tedavi ettirmenizi öneririz. Ve iyi bir sebeple! Karıncalar , örümcekler , kemirgenler , hamamböcekleri , gümüş balıklar , kulağakaçanlar ve pireler gibi zararlılara yönelik tedaviler dahil olmak üzere genel haşere kontrolü , birkaç ay ondan sonra etkisiz hale gelebilir ve bu da alanınızı gelen haşerelere maruz bırakabilir.

Lloyd’un sunduğu üç aylık tedavilerle, mülkünüzün türü ya da konumu kesinlikle evinizi haşerelerden korumak için daha iyi bir konumda olacaksınız.

ÜÇ AYLIK HAŞERE KONTROL TEDAVİLERİ NELERİ KAPSAR?

Her tedavi sırasında, sahada deneyimli haşere teknisyenlerimizden biri, haşere aktivitesindeki değişiklikler için sıcak nokta alanlarını izleyecektir. Haşereler doğrudan görülmese bile, evinizi tüm yıl boyunca yaygın haşerelere karşı korumak için püskürtmeli uygulamalar ve/ya da evcil hayvan dostu kemirgen tuzakları dahil olmak üzere çevre dostu haşere kontrol bariyerleri oluşturacağız.

DEVAM EDEN TERMİT ÖNLEME

Geçmişte bir termit istilası yaşadıysanız, Termit Koruma Planımız, termitlerin evinize geri dönmemelerini sağlayacak yıllık bir programdır. Mülkleri Lloyd’dan tüm yapı işlemine naturel olarak tutulmuş ya da temiz bir ağaç faturası almış müşterilere sunulan koruma planımız, evinizin ömrü boyunca devam eden devredilebilir bir kuru odun ve yeraltı termit garantisidir ve şunları içerir:

  • Termitleri uzak tuttuğumuzdan güvenilir olmak için ücretsiz bir yıllık denetim.
  • Termitlerin ve ahşabı tahrip eden istilacıların erken tespiti, böylece sorunları evinizi ele geçirmeden önce durdurmaya yardımcı olabiliriz.
  • Evinize yerleşmeye çalışan tüm termitler için hızlı yok etme tedavileri. Evinizi tekrar dezenfekte etmek zorunda kalsanız bile bu hizmeti ücretsiz olarak sağlayacağız.

Not: Termit Koruma Planlarımız, yıllık prim içeren poliçelerdir.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Son Yorumlar
Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Güve İlaçlama Adalar (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Ataşehir (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bakırköy (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Esenler (1) Güve İlaçlama Fatih (1) Güve İlaçlama Güngören (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Maltepe (1) Güve İlaçlama Pendik (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultangazi (1) Güve İlaçlama Tuzla (1) Güve İlaçlama Zeytinburnu (1) Güve İlaçlama Çatalca (1) Güve İlaçlama Çekmeköy (1) Güve İlaçlama Üsküdar (1) Güve İlaçlama Şişli (1) Kuş Biti İlaçlama Arnavutköy (1) Kuş Biti İlaçlama Ataşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Avcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Bahçelievler (1) Kuş Biti İlaçlama Bakırköy (1) Kuş Biti İlaçlama Bağcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Başakşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Beylikdüzü (1) Kuş Biti İlaçlama Büyükçekmece (1) Kuş Biti İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Kuş Biti İlaçlama Sarıyer (1) Kuş Biti İlaçlama Zeytinburnu (1) Kuş Biti İlaçlama Ümraniye (1) Kuş Biti İlaçlama Üsküdar (1) Kuş Biti İlaçlama Şişli (1) yürüyen haşere ilaçlama (3)
Arşivler
Son Yorumlar
0534 662 85 40