web analytics
Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır? Mahalle yok edicinizden düzenli ziyaretler, böcek ilaçlama istanbul wolves değişiklik veya haşere faaliyeti belirtileri için kontrolleri, tuzakları kontrol etmeyi ve haşere popülasyonlarını azaltmak için önleyici tedbirleri uygulamaya koymayı içerir. Düzenli ziyaretlerle, haşereler görünmese bile haşere kontrol uzmanları , binanızın veya tesisinizin altyapısını inceleme ve  haşere hakkındaki yeni tehditler arama şansına sahiptir  . Ek olarak, düzenli ziyaretler aslında haşere yönetimi maliyetlerini düşürmeye destek sunar.

Daireler ve evler için, yaygın haşereleri etkili bir şekilde önlemek için veya yeni bir eve veya daireye taşındığınızda, üç ayda bir, hatta iki ayda bir düzenli haşere kontrol tedavilerini öneriyoruz. Daha ciddi enfestasyonlar için 3 ila 6 aylık aylık tedaviler tavsiye edilir. Bir tek konumunuz, bina boyutunuz, hava koşulları, yılın zamanı ve haşere türünün tümü önerilen sıklığı etkileyebilir.

Haşere kontrolü yönetimi ile alakalı sahada sıkça duyduğumuz bazı SSS’leri burada bulabilirsiniz.

Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?
Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Haşere Kontrol Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Genel haşere kontrol tedavisi —örümcekler, güveler, hamamböcekleri, gümüş balıklar, hap böcekleri (roller) vb. için—birkaç ay sürer ve üç ayda bir yapılması gerekir.

Ciddi bir karınca istilası, tedavinin kapsamına bağlı olarak üç ila altı ay boyunca aylık ziyaretler gerektirir.

Yatak böcekleri özel bir tedavi türü gerektirir. Tahtakurusu tedavisi  müddetsiz olarak sürmelidir, yalnız bu, kaynağın uygun halde bulunup bulunmadığına bağlıdır.

Genel olarak, eviniz veya işiniz için haşere kontrol tedavinizin sıklığı bulunduğunuz yere, evinizin veya işletmenizin büyüklüğüne, hava durumuna (yağmur şeklinde) ve haşere türüne (bu sebeple tüm böceklerin aynı tedaviye ihtiyacı olmadığından) bağlıdır.

Hamamböceği için Ne Sıklıkta Püskürtme Yapmanız Gerekir?

Hamam böcekleri için ilaçlama uzun vadeli bir görev olabilir: Böcek ilaçlarını yeniden uygulamak için ilk tedavinizin ardından birkaç takip ziyareti yapılmalıdır. Zararlıların ve yumurtaların da yok edilmesini sağlamak için birden fazla ziyaret planlanır. Herhangi bir istilayı ortadan kaldırmak için gereksinim duyulan süre, istilanın ciddiyetine bağlı olarak değişebilir.

Tedaviden sonraki birkaç hafta boyunca birkaç hamamböceği görmek normaldir. Hem de, Wolves’in bıraktığı sprey ve zehir , ilk ilaçlamadan hemen sonra çalışmaya devam edecek , bundan dolayı yakında gidecekler.

Fümigasyon Ne Kadar Sürmeli?

Fümigasyon işlemi üç günden bir haftaya kadar sürebilir, bu sebeple o günlerde evinizden çıkmayı planlamalısınız. Fümigasyon genellikle dört yıl sürer, yalnız  evinizi korumak için her iki ila dört yılda bir termit muayenesi yapmanızı öneririz  .

Apartmanda Haşere Kontrolü Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?

Daireniz tedavi edildikten hemen sonra, Wolves teknisyenlerimiz haşerelerin geri gelmesini önlemek için bir tedavi programı oluşturacaktır. Genellikle iki ila üç ayda bir ziyaret ederiz, yalnız ciddi bir durumsa aylık tedavi gerekebilir.

Yeni Evlerin Haşere Kontrolüne İhtiyacı Var mı?

Evet. İşte nedeni:

  • Yeni inşa edilen evlerde , temel boyunca zararlıların girmesine izin veren çatlaklar veya boşluklar olabilir.
  • Eviniz, inşaat döneminin bir oldukca sırasında çevreye açıktır ve haşerelerin evinize kolayca girmesini sağlar.
  • Ev yapımında kullanılan yapı malzemelerinin bir oldukca, kullanılmadan önce açık ve genellikle nemli koşullarda depolanır.
  • Bazen böcekler aslına bakarsanız yapı malzemelerindeydi.
  • Böcekler, yeni bir evde yüksek nem seviyelerine çekilir.
  • Yeni evler genellikle nerede ise temizlenmiş, kiri, çalıları, çimleri ve birçok haşerenin yaşadığı ağaçları rahatsız eden alanlara inşa edilir.
  • Artık odun artıkları termitleri çeker.
  • Yiyecek artıkları meyve sineklerini çekebilir.
  • Duvarların arkasındaki talaş birikintileri küflenmeye neden olabilir ve birçok haşere küf ve küf ile beslenir.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Son Yorumlar
Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Güve İlaçlama Adalar (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Ataşehir (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bakırköy (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Esenler (1) Güve İlaçlama Fatih (1) Güve İlaçlama Güngören (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Maltepe (1) Güve İlaçlama Pendik (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultangazi (1) Güve İlaçlama Tuzla (1) Güve İlaçlama Zeytinburnu (1) Güve İlaçlama Çatalca (1) Güve İlaçlama Çekmeköy (1) Güve İlaçlama Üsküdar (1) Güve İlaçlama Şişli (1) Kuş Biti İlaçlama Arnavutköy (1) Kuş Biti İlaçlama Ataşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Avcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Bahçelievler (1) Kuş Biti İlaçlama Bakırköy (1) Kuş Biti İlaçlama Bağcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Başakşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Beylikdüzü (1) Kuş Biti İlaçlama Büyükçekmece (1) Kuş Biti İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Kuş Biti İlaçlama Sarıyer (1) Kuş Biti İlaçlama Zeytinburnu (1) Kuş Biti İlaçlama Ümraniye (1) Kuş Biti İlaçlama Üsküdar (1) Kuş Biti İlaçlama Şişli (1) yürüyen haşere ilaçlama (3)
Arşivler
Son Yorumlar
0534 662 85 40