web analytics
Haşere kontrolü neden bu kadar pahalı?

Haşere kontrolü neden bu kadar pahalı?

Haşere kontrolü neden bu kadar pahalı? Sahaya çıktığımızda ilaçlama teklifi verdiğimizde veya ilaçlama yaptırdıktan daha sonra ödeme aldığımızda müşteriler ara ara “Hey bu neden bu kadar pahalı?” diye soruyorlar. Burada böcek ilaçlama istanbul wolves gerçek hayattaki soruları ele almaya ve blogumuza eklemeye çalışıyoruz. Müşterilerin bunu bilgilendirici bulmasını ve ayrıca PCO’ların bunu kendileri için doğru ve yararlı bulmasını umuyoruz. Haşere kontrolü yaptıktan daha sonra fiyatımıza ulaşırken dikkat etmemiz gereksinim duyulan ve aşağıda sıralayacağımız birkaç husus var.

Haşere kontrolü neden bu kadar pahalı?
Haşere kontrolü neden bu kadar pahalı?
  1. Lisans ve sigorta. Bir haşere kontrol şirketi işletmek için işletmenin devlet tarafından ruhsatlandırılması ve tescil edilmesi gerekir. İşletme ruhsatına ek olarak, tüm çalışanlar ayrı ruhsatlara sahip olmalıdır. Birçok haşere kontrol şirketi, mevcut haşere kontrol teknolojisinin ön saflarında yer alabilmeleri için teknisyenlerinin her zaman tahsile devam etmeleri için ödeme yapacaktır. Bir işletme olarak, güncel güncel haşere kontrol sorumluluk sigortasına da sahip olmalısınız.
  2. Toplu taşıma. NYC’de artan gaz fiyatları ve araba sigortası maliyeti ile bu, işin başka bir harcanması. Ara ara filo indirimleri alsak da, bu ara ara bize bir depo benzinle kuruş kazandırıyor. Çalgı bakımını unutamazsınız. NYC’deki çukurlar, trafik ve inşaat ile her zaman filo araçlarımızdan birini tamir ediyoruz.
  3. Malzemeler. Daha önce de belirtildiği gibi, artan gaz maliyeti, son 10 yılda haşere kontrol malzemelerimizin fiyatını ikiye katladı.
  4. Aylık maaş. Çoğumuz ödeme almalı! Patrondan ev temizlik ekibine.
  5. Mahiyet ve Tecrübe. Premium bir haşere kontrol şirketi seçerken, ödediğinizin karşılığını aldığınızı anlamalısınız. Çoğumuz bir sprey kutusuyla etrafta dolaşabilir ve etrafa zehir atabilir. Kaliteli bir fiyat ödediğinizde, kabul edelim, kaliteli bir haşere kontrol işi alacaksınız.

 Bir haşere kontrol hizmeti işine dahil olan diğeri maliyetler, üniformalar, kira, reklam ve genel işletme maliyetleridir. Bozulduğunda ve bu biçimde düşündüğünde, o kadar çok ödemiyorsun değil mi? Böceklerin ve kemirgenlerin rahatsız etme taşıdığını ve potansiyel olarak hastalığı yayabileceğini anlamalısınız. İstanbul’da bir haşere kontrol şirketi tuttuğunuzda, maliyeti ne olursa olsun işi yapabilecek birini işe aldığınızı göz önünde bulundurmalısınız! Eklemem gerektiğini düşündüğünüz başka öğeler varsa, lütfen bunları yorumlar bölümüne ekleyin, ben de bloga ekleyeceğim ve size kredi vereceğim.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Son Yorumlar
Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Güve İlaçlama Adalar (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Ataşehir (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bakırköy (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Esenler (1) Güve İlaçlama Fatih (1) Güve İlaçlama Güngören (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Maltepe (1) Güve İlaçlama Pendik (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultangazi (1) Güve İlaçlama Tuzla (1) Güve İlaçlama Zeytinburnu (1) Güve İlaçlama Çatalca (1) Güve İlaçlama Çekmeköy (1) Güve İlaçlama Üsküdar (1) Güve İlaçlama Şişli (1) Kuş Biti İlaçlama Arnavutköy (1) Kuş Biti İlaçlama Ataşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Avcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Bahçelievler (1) Kuş Biti İlaçlama Bakırköy (1) Kuş Biti İlaçlama Bağcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Başakşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Beylikdüzü (1) Kuş Biti İlaçlama Büyükçekmece (1) Kuş Biti İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Kuş Biti İlaçlama Sarıyer (1) Kuş Biti İlaçlama Zeytinburnu (1) Kuş Biti İlaçlama Ümraniye (1) Kuş Biti İlaçlama Üsküdar (1) Kuş Biti İlaçlama Şişli (1) yürüyen haşere ilaçlama (3)
Arşivler
Son Yorumlar
0534 662 85 40