web analytics
İlaçlanan Evde Kalınır Mı

İlaçlanan Evde Kalınır Mı?

İlaçlanan Evde Kalınır Mı? Haşereler insan sağlığına ve çevreye zarar verir. Böcek ve haşerelerle mücadele etmek önemlidir. Yalnız mücadele ederken de insan sağlığını korumak gerekir. Wolves böcek ilaçlama hamam böceğinden farelere kadar her çeşit haşere için sizlere hizmet verir. Her umar her haşereye uygun olmaz. Özellikle larva halinde olan haşereler için özel ilaçlar tercih edilmelidir. Güvenli sonuç için profesyonel bir firmadan hizmet almak gerekir.

İlaçlanan Evde Kalınır Mı
İlaçlanan Evde Kalınır Mı

Ev İlaçlandıktan Ne Kadar Süre Hemen sonra Kullanılır?

Haşere ilaçları ne kadar emin olsa da zehir içerir. Evvel kokulu olan böcek ilaçları artık kokusuzdur. Kokusuz olması insan sağlığına zarar vermez anlamı taşımaz. İlaçlanan mekana hemen girmek tehlikelidir. Evinizi veya iş yerinizi ilaçlama yaptırdıktan hemen sonra hemen ortama girmeyin. Öncelikle odayı havalandırın. İlaçlama yapılan köşelere dokunmayın. Temizlik yapacaksanız, temizlik işlemini bir kaç gün sonraya erteleyin. En sağlıklı olanı evinizi sabah ilaçlayıp kapatmak ve beş altı saat hemen sonra havalandırıp girmek olacaktır. Evi havalandırırken dışarıda bekleyin. Evin içinde beklemek ilaçları solumanıza neden olur. Buda sizin için tehlikeli olur.

Güvenli İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hemen hemen hepimiz evimizde sinek, böcek gibi haşere görünce umar sıkarız. Böcek ilaçlarında bulunan zehirler insanlarda solunum sistemi rahatsızlıkları ve kansere neden olur.

Güvenli ilaçlama yapmak için;

  • Profesyonel hizmet veren firma ile çalışın.
  • İlaçların prospektüsünü kesinlikle okuyun.
  • Firmanın esenlik bakanlığı ve tarım bakanlığı onayı olmasına dikkat edin.
  • İlaçlama işini belli aralıklarla yaptırın.
  • İlaçlama esnasında kendinizi koruyun.

Böcek İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Böcek ilaçlama konut ve çevre ilaçlama diye ikiye ayrılır. Çevre ilaçlama daha oldukca püskürtme tarzı yapılırken konut ilaçlama jel, toz ve püskürtme olarak yapılır. Wolves haşere ilaçlama özel ilaçlama ekipmanları ile ilaçlama yapar. İlaçlama esnasında özel tulum ve maskeler kullanılır.

Böcek İlaçlamanın Etkisi Ne Kadar Devam eder?

Yeni nesil böcek ilaçları etkili ilaçlar olduğu için etkileri hemen başlar. Haşerelerden kurtulmak için yalnız ilaçlama yapmak yetmez. Temizlik koşullarına uymak önemlidir. Konut ilaçlandıktan hemen sonra etki hemen başlar ve 1 ay kadar sürer. Yalnız böcek yumurtaları kuvvetli olduğu için ikinci ilaçlama yapılırsa, böceklerden tamamen kurtulmak ihtimaller içinde olur.2

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Son Yorumlar
Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Güve İlaçlama Adalar (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Ataşehir (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bakırköy (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Esenler (1) Güve İlaçlama Fatih (1) Güve İlaçlama Güngören (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Maltepe (1) Güve İlaçlama Pendik (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultangazi (1) Güve İlaçlama Tuzla (1) Güve İlaçlama Zeytinburnu (1) Güve İlaçlama Çatalca (1) Güve İlaçlama Çekmeköy (1) Güve İlaçlama Üsküdar (1) Güve İlaçlama Şişli (1) Kuş Biti İlaçlama Arnavutköy (1) Kuş Biti İlaçlama Ataşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Avcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Bahçelievler (1) Kuş Biti İlaçlama Bakırköy (1) Kuş Biti İlaçlama Bağcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Başakşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Beylikdüzü (1) Kuş Biti İlaçlama Büyükçekmece (1) Kuş Biti İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Kuş Biti İlaçlama Sarıyer (1) Kuş Biti İlaçlama Zeytinburnu (1) Kuş Biti İlaçlama Ümraniye (1) Kuş Biti İlaçlama Üsküdar (1) Kuş Biti İlaçlama Şişli (1) yürüyen haşere ilaçlama (3)
Arşivler
Son Yorumlar
0534 662 85 40