web analytics
Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Küçükçekmece Böcek İlaçlama yaşam alanlarında insanların sağlığını tehdit eden böcek ve haşere türleri daha oldukca nemli ve gıda ürünlerinin bulunduğu alanları tercih ediyor. Küçükçekmece böcek ilaçlama servisleri yardımı ile yaşam alanları daha güvenilir hale getirilebiliyor. Wolves böcek ilaçlama tüm böcek türleri için farklı ve etkili umar çeşitlerini kullanıyor. Böceklerin farklı yapılara sahip olması kullanılan ilaçların ve ilaçlama yöntemlerinin farklı olmasına neden oluyor.

Küçükçekmece Böcek İlaçlama
Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Tahta Kurusu İlaçlama Yöntemleri

Tahtakuruları ne zaman nerede görüleceği belli olmayan ve insanların en oldukca şikayet ettiği zararı olan böceklerden birisidir. Küçükçekmece böcek ilaçlama işlemleri ile evlerde tüm ahşap bölümler üzerinde ilaçlama yapılarak önlemler alınmaya çalışılıyor. Tahtakurusu olma ihtimallerinin tümü değerlendirildikten ondan sonra tahtakurularını yok eden ilaçlar seçilir ve sıvı püskürtme cihazları ile ilacın en dip köşelere kadar erişmesi sağlanır.

Tahtakurularının Görüldüğü Yerler

Wolves haşere ilaçlama uzman ekipleri ile tüm böcek türlerinin nerelerde bulunabileceğini tespit ederek ilaçlamaları yapıyor. Küçükçekmece böcek ilaçlama hizmetlerini dilek edenlere, tahtakurularının bulunabilecekleri yerler hakkında data veriliyor. Tahtakuruları en oldukca şuralarda görülür.

  • Mobilya araları,
  • Döşeme altları,
  • Yatak odaları,
  • Yatak içleri,
  • Pencere kenarları,
  • Kapı arkaları,
  • Duvar içi,
  • Süslemeler araları,

Tahtakuruları yavru iken insanlar tarafından görülemeyebiliyor. Belirli bir büyüklüğe ulaştığında tefrik ediliyor. Düzenli ilaçlama yapmak yavru ile yok olmalarını sağlar.

İlaçlama Sonrası Ne Yapılmalı?

Böcek ve haşereler için üretilen kimyasal ilaçlar kokulu ya da kokusuz olabiliyor. Her ne kadar insan sağlığına zararsız denilse de ilaçlama sonrası etki göstermesi için alanın kapalı tutulması ve insanlar tarafından kullanılmaması gerekir. Belirli bir süre geçtikten ondan sonra evler yeteri kadar havalandırma yapıldıktan ve el teması olacak yerler silindikten ondan sonra kullanılmaya başlanmalıdır.

Böcek İlaçlarının Etkini Ne Kadar?

Böcek ilaçlama işlemlerinin etkili olabilmesi için böcek türüne nazaran doğru ilaçların kullanılması önemlidir. Böcek türüne nazaran seçilen ilaçlar etkilerini hemen gösterir ve böceklerin ölmesini sağlar. İlaçlama sonrası böcek oluşumunun tekrarlamaması için temizlik hususuna dikkat edilmelidir. Bina içerisinde yapılan ilaçlamaların böcekler üzerindeki etkisi yaklaşık 1 ay sürebilecektir. Periyodik ilaçlama işlemleri tamamen temizlenmesini yakalayacaktır.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Son Yorumlar
Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Güve İlaçlama Adalar (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Ataşehir (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bakırköy (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Esenler (1) Güve İlaçlama Fatih (1) Güve İlaçlama Güngören (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Maltepe (1) Güve İlaçlama Pendik (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultangazi (1) Güve İlaçlama Tuzla (1) Güve İlaçlama Zeytinburnu (1) Güve İlaçlama Çatalca (1) Güve İlaçlama Çekmeköy (1) Güve İlaçlama Üsküdar (1) Güve İlaçlama Şişli (1) Kuş Biti İlaçlama Arnavutköy (1) Kuş Biti İlaçlama Ataşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Avcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Bahçelievler (1) Kuş Biti İlaçlama Bakırköy (1) Kuş Biti İlaçlama Bağcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Başakşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Beylikdüzü (1) Kuş Biti İlaçlama Büyükçekmece (1) Kuş Biti İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Kuş Biti İlaçlama Sarıyer (1) Kuş Biti İlaçlama Zeytinburnu (1) Kuş Biti İlaçlama Ümraniye (1) Kuş Biti İlaçlama Üsküdar (1) Kuş Biti İlaçlama Şişli (1) yürüyen haşere ilaçlama (3)
Arşivler
Son Yorumlar
0534 662 85 40