web analytics
Silivri Böcek İlaçlama

Silivri Böcek İlaçlama

Silivri Böcek İlaçlama insan sağlığını tehdit eden unsurlar içerisinde böcek ve haşereler de yer alıyor. Evlerde hem kış hem de yaz aylarında görülebiliyorlar. İlaçlama yaparak bu haşerelerden kurtulmak mümkündür. Wolves böcek ilaçlama haşere türlerine bakılırsa farklı ilaçlama yöntemleri sunuyor ve insanları bu sorundan kurtarıyor. Kemirgen şeklinde haşere türleri insanların sağlığını tehdit ettiği şeklinde tehlike yaşamalarına da neden oluyor. İlaçlama ile bu zararlılardan uzak durmak mümkündür.

Silivri Böcek İlaçlama
Silivri Böcek İlaçlama

Binalarda Yaygın Görülen Kemirgenler

Silivri böcek ilaçlama ekipleri, tüm kemirgen çeşitlerinin binalardan uzak durmasını sağlayacak ilaçlama yöntemlerini kullanıyorlar. Kemirgenler için geliştirilen ilaçlar kullanıldığında bu haşerelerin insanları rahatsız etmesinin önüne geçilmiş olunuyor. Evlerde, ev faresi, fındık faresi çeşitleri daha oldukça görülüyor. İş yerleri ve depo şeklinde alanlarda ile lağım faresi türlerine rastlanılabiliyor.

Kemirgenlere Karşı Alınacak Tedbirler

Wolves haşere ilaçlama yöntemleri ile kemirgenlerin, insanların yaşam alanlarından uzak durmaları sağlanıyor. Kemirgenler doğaya yaşamakta ve kapalı alanlara giriş yeri bulduklarında girmekten çekinmemektedir. Kemirgenlere karşı alınabilecek tedbirler şunlardır.

  • Etkin ilaçlama yöntemleri,
  • Kemirgenlerin girebileceği açık alanlar bırakmamak,
  • Bina dışında kemirgen ilacı olarak jel ya da yapıştırıcı ürünler kullanmak,

Kemirgen türleri evlere yiyecek bulmak için girerler ve dışarıdan içeriye tifo, veba şeklinde hastalıkları taşıyabilirler. İnsan sağlığı için büyük bir tehdit olan bu canlılar için Silivri böcek ilaçlama ekiplerinin düzenli olarak ilaçlama yapması gerekiyor.

Kemirgen İçin Kullanılan İlaçlar

Kemirgen çeşitleri cinslerine bakılırsa küçüklü büyüklü olabiliyor. İlaçlama yöntemi ile tümü insanların yaşam alanlarından uzaklaştırılabiliyor. Kemirgen gurubunda olan ve evlere giren fareler için kokulu ve kokusuz sıvı çare türleri kullanılıyor. Fare yuvalarının içerisi çare ulaşabilmesi için sıvı püskürtme makineleri ile derin yerlere ulaşması sağlanıyor. İlaçlama yardımı ile farelerin yaşam alanlarında bulunmaması sağlanıyor.

Onaylı Böcek İlaçları

Silivri böcek ilaçlama işlemlerinde, Esenlik Bakanlığı onaylı ve böcek türlerine bakılırsa etken olan ilaçlar kullanılıyor. Bu ilaçların insan sağlığına etki etmediği belirtilse de ilaçlama yapılırken insanların uzak durması ve ilaçlı yüzeylere temas etmemeleri sağlanır. Böcekler üzerinde etken olan ilaçlar yaşam alanlarının böcek ve haşerelerden temizlenmesini sağlıyor.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Son Yorumlar
Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Güve İlaçlama Adalar (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Ataşehir (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bakırköy (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Esenler (1) Güve İlaçlama Fatih (1) Güve İlaçlama Güngören (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Maltepe (1) Güve İlaçlama Pendik (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultangazi (1) Güve İlaçlama Tuzla (1) Güve İlaçlama Zeytinburnu (1) Güve İlaçlama Çatalca (1) Güve İlaçlama Çekmeköy (1) Güve İlaçlama Üsküdar (1) Güve İlaçlama Şişli (1) Kuş Biti İlaçlama Arnavutköy (1) Kuş Biti İlaçlama Ataşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Avcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Bahçelievler (1) Kuş Biti İlaçlama Bakırköy (1) Kuş Biti İlaçlama Bağcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Başakşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Beylikdüzü (1) Kuş Biti İlaçlama Büyükçekmece (1) Kuş Biti İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Kuş Biti İlaçlama Sarıyer (1) Kuş Biti İlaçlama Zeytinburnu (1) Kuş Biti İlaçlama Ümraniye (1) Kuş Biti İlaçlama Üsküdar (1) Kuş Biti İlaçlama Şişli (1) yürüyen haşere ilaçlama (3)
Arşivler
Son Yorumlar
0534 662 85 40