web analytics
Bahçe İlaçlama

Bahçe İlaçlama

Bahçe İlaçlama bahçeler, parklar neredeyse her hayvanın hayat alanı olabilir. Bundan dolayı de bahçelerde bazı canlılara rastlamak doğaldır. Sadece bazı zamanlar bu canlılar bizi ve sevdiklerimizi rahatsız edebilirler. Bahçede yaşayan böcek ve haşerelerden kurtulmak istemeniz ise son hiyerarşi normaldir. Fakat onlardan kurtulmak basit olmayabilir.

Bilhassa de karınca gibi koloni halinde yaşamakta olan canlılar, bahçenizi tamamen salgın edebilirler. Bunun yanında öteki haşereler de bahçenizde yuva kurabilirler. Wolves böcek ilaçlama ve hizmetleri, bu durumlarla baş edebilmeniz için hizmet etmektedir.

Bahçe İlaçlama
Bahçe İlaçlama

Bahçe İlaçlama Iyi mi Yapılır?

Bahçe ilaçlama yapmadan ilkin, bahçenin incelenmesi icap eder. Bahçede ne tür böcek ve haşerelerin olduğunu saptamak, kullanılacak olan ilaçları belirler. Bundan dolayı araştırma yapmadan ilaçlama işlemlerine başlanmamalıdır. Bilhassa de insan sağlığını tehlikeye atmayacak ilaçların kullanılması önemlidir. Kullanılan ilaçların canlıları tamamen yok etmesi veya bahçeden emin olarak uzaklaştırması icap eder. Wolves haşere ilaçlama, bahçe ilaçlaması hikayesinde yardım alabileceğiniz en doğru adrestir.

Bahçe İlaçlamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bahçe ilaçlamasında dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

  • Kullanılan ilaçların bahçede bulunan bitkilere zarar vermemesi icap eder.
  • Doğru ilaçlama şekilleri uygulanmalıdır.
  • İlaçlama yapmadan ilkin bahçenin durumu incelenmelidir.
  • İlaçlama yaparken bahçe boyutu da göz önüne alınmalıdır.

Bu durumlara dikkat edilmeden bahçe ilaçlaması yapılmamalıdır. Bahçe ilaçlama için başvurduğunuz şirketin, bu mevzuda deneyimli bulunmasına da dikkat edin.

Bahçe İlaçlama Ne Süre Yapılmalıdır?

Bahçe ilaçlama için müsait bir vakit seçilmelidir. Şayet doğru zamanda bir ilaçlama yapılmazsa ilaçlamadan netice alınamayabilir. Bahçe ilaçlama için en doğru vakit güz, ilkbahar ve yaz mevsimleridir. Bu mevsimlerde meydana getirilen ilaçlama, bitkilerinizin zarar görmesine mani olur. Öğle vakitlerinde ilaçlama yapılmamalıdır. Bunun yanı sıra hava rüzgarlı ise de ilaçlama yapılmamalıdır. Ek olarak yağmur yağmadan evvelinde ve yağmur yağdıktan hemen sonra bahçe ilaçlaması yapılmaz.

Bahçe İlaçlama İpuçları

Bahçe ilaçlaması yapılırken hava durumu oldukça önemlidir. Mevsimin ilaçlama için müsait olması ve havanın güneşli olması icap eder. Bilhassa de rüzgarlı ve yağmurlu günlerde ilaçlama yapılmamalıdır. İlacın bitkilere ve insanlara bir yan tesiri olmamalıdır. Bu faktörlere dikkat edilirse doğru bir bahçe ilaçlaması yapılır.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Son Yorumlar
Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Güve İlaçlama Adalar (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Ataşehir (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bakırköy (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Esenler (1) Güve İlaçlama Fatih (1) Güve İlaçlama Güngören (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Maltepe (1) Güve İlaçlama Pendik (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultangazi (1) Güve İlaçlama Tuzla (1) Güve İlaçlama Zeytinburnu (1) Güve İlaçlama Çatalca (1) Güve İlaçlama Çekmeköy (1) Güve İlaçlama Üsküdar (1) Güve İlaçlama Şişli (1) Kuş Biti İlaçlama Arnavutköy (1) Kuş Biti İlaçlama Ataşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Avcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Bahçelievler (1) Kuş Biti İlaçlama Bakırköy (1) Kuş Biti İlaçlama Bağcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Başakşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Beylikdüzü (1) Kuş Biti İlaçlama Büyükçekmece (1) Kuş Biti İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Kuş Biti İlaçlama Sarıyer (1) Kuş Biti İlaçlama Zeytinburnu (1) Kuş Biti İlaçlama Ümraniye (1) Kuş Biti İlaçlama Üsküdar (1) Kuş Biti İlaçlama Şişli (1) yürüyen haşere ilaçlama (3)
Arşivler
Son Yorumlar
0534 662 85 40