web analytics
Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır? Sinekler, fareler, hamam böcekleri ve diğeri böcek türleri hayatımızı ve sağlığımızı tehdit eder. Gıda sektöründe ve unlu mamul sektöründe bu böceklerin varlığı sorundur. Gıda sektöründe bu konuda taviz yoktur ve kısa sürede böceklerin ilaçlanması ve tamamen yok edilmesi gerekir. Wolves böcek ilaçlama kurumsal anlamda özel ilaçlama çözümleri üretiyor.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?
Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hangi Böcekler İlaçlanır?

Ortaya çıkan böcekler, insan sağlığını doğrudan etkileyen haşerelerdir. Yaz aylarında keneler cinayet kanamalı kongo hastalığına ve dolayısıyla ölüme neden olabilmektedir. Bahçe ilaçlama ile bu kenelerden kurtulmak mümkündür. Wolves haşere ilaçlama, bahçedeki bütün zararlı böcekleri ortadan kaldırır.

Pireler de ilaçlamada karşımıza çıkan haşerelerdir. Pireler hayvanlardan geçen ve kısa sürede çoğalır. İnsan sağlığını tehdit eden pireler kan emer ve kana mikrop bulaştırır. Kısa sürede ilaçlanmalıdır.

Hamam böcekleri ise böcek türünün en meşhur olanıdır. Hamam böcekleri siyahtır ve uzun antenleri vardır. Kabukludur ve zehirli değildir. Bir tek mikrop taşıyıcı özelliğe sahip olması nedeniyle ilaçlanmalıdır ve temizlenmelidir. Hızlı ürerler ve bir yıl şeklinde bir zamanda sayıları ciddi anlamda artar.

Bütün böcekler için etkili ilaçlama hizmeti önem arz eder. İnsan sağlığı için tehdit gerçekleştiren böcekler, hayat kalitesini olumsuz etkiler.

Böcek İlaçlama Ekspertiz Hizmeti

Bu hiyerarşi ilaçlama yapılacak yerin incelenmesi işlemidir. İnceleme işlemini gerçekleştiren güruh, böceğin türünü ve böceğin sayısını yerinde inceler. Kullanılacak çare türü ve yöntem bu aşamada belirlenir. Genel hatlarıyla bütün bina incelenir ve en uygun program belirlenir. Oluşabilecek sorunlar da yeniden bu aşamada not edilir.

Böcek İlaçlama Tarihinin Belirlenmesi

Genel ilaçlamada tahliye yapılır yalnız jel ilaçlama şeklinde küçük çaplı ilaçlamalarda tahliye gerekmez. Tahliye işleminin gerçekleşmesinin arkasından elemanlar ilaçlamayı yapar. İki ya da üç gün şeklinde bir sürede bütün haşereler ölür. Bina dezenfekte edildikten ondan sonra tekrar kullanıma açılır. Bu yöntem böceklerin tamamen ortadan kalkmasını sağlar.

Kurumsal Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Resmi literatürde zorunlu olan kurumsal ilaçlama belli periyotlarda yapılır. Düzenli bir şekilde gerçekleştirilen kurumsal ilaçlama, özellikle gıda sektöründe zorunludur. İlaçlamanın yapılmaması durumunda cezai müeyyide uygulanır.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Son Yorumlar
Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Güve İlaçlama Adalar (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Ataşehir (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bakırköy (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Esenler (1) Güve İlaçlama Fatih (1) Güve İlaçlama Güngören (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Maltepe (1) Güve İlaçlama Pendik (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultangazi (1) Güve İlaçlama Tuzla (1) Güve İlaçlama Zeytinburnu (1) Güve İlaçlama Çatalca (1) Güve İlaçlama Çekmeköy (1) Güve İlaçlama Üsküdar (1) Güve İlaçlama Şişli (1) Kuş Biti İlaçlama Arnavutköy (1) Kuş Biti İlaçlama Ataşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Avcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Bahçelievler (1) Kuş Biti İlaçlama Bakırköy (1) Kuş Biti İlaçlama Bağcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Başakşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Beylikdüzü (1) Kuş Biti İlaçlama Büyükçekmece (1) Kuş Biti İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Kuş Biti İlaçlama Sarıyer (1) Kuş Biti İlaçlama Zeytinburnu (1) Kuş Biti İlaçlama Ümraniye (1) Kuş Biti İlaçlama Üsküdar (1) Kuş Biti İlaçlama Şişli (1) yürüyen haşere ilaçlama (3)
Arşivler
Son Yorumlar
0534 662 85 40