web analytics
Evler De Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Evler De Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Evler De Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır? Evlerde uygulanan böcek ilaçlama wolves evlerin daha güvenli ve sağlıklı bir ortam haline gelmesini sağlar. Böceklerin mesken tuttuğu evlerin ilaçlanması, yaşayan kişilerin sağlığı için oldukça önemlidir. Ayrıca evlerdeki eşyaların korunumu içinde böcek ilaçlaması yapılmalıdır.

Evlerde wolves haşere ilaçlama yapılarak tüm böceklerin temizlenmesi sağlanır. İlaçlama yaptıracak olan kişiler, ilaçlama işlemini merak ediyorlar. İlaçlama yapıldıktan bir süre sonra eve girilmesi gerekiyor. İlaçlamanın hemen arkasından eve girmek insan sağlığını olumsuz yönde etkiler.

Evler De Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?
Evler De Böcek İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Evde Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Evde böcek ilaçlama işlemi belli başlı hususlar çerçevesinde gerçekleşiyor. Bu hususlar doğrultusunda hareket edilerek, evin etkili bir şekilde böceklerden temizlenmesi sağlanır.

İlaçlama işlemi adım adım şu şekildedir;

  • Evimizdeki böcek türlerine ve miktarına nazaran umar belirlenir.
  • Evin metrekaresine nazaran yeterli miktarda umar hazırlanır.
  • Ev sakinleri evi terk ederler ve evde kimse yokken umar saçılır.
  • İlaç, pompa desteği ile her yere püskürtülür.
  • Çatlaklar, yarıklar, pencere ve kapı araları güzelce ilaçlanır.
  • Saatler daha sonra eve giriş yapılarak, pencereler açılır ve 2 saat havalandırılır.

Ev ilaçlama işlemi bu doğrultuda ilerliyor. Bu adımları düzgün bir şekilde yerine getiren kişiler, evdeki tüm böceklerin yansız hale getirilmesini sağlıyorlar.

Böcek İlaçlamadan Kaç Saat Hemen sonra Eve Girilir?

Böcek ilaçlama işlemi tamamlandıktan daha sonra ev, en az 8 saat kapalı kalmalıdır. Pencere ve kapıların kapatılması, umar kokusunun evin her yerine yayılması gerekir. İlaçlamadan 8 saat daha sonra ev sakinlerinden birisi eve giriş yaparak pencereleri ve kapıları açmalıdır. Ev en az 2 saat kadar havalandırılmalı, hemen sonra ev sakinleri eve girmelidir.

İlaçlanan Evde Kalınır Mı?

İlaçlama yapılan bir evde, yeteri kadar havalandırma yapmadan kalmak doğru değildir. Evin yeteri kadar havalandırılması gerekiyor. İlaçlamadan belli zaman daha sonra ev havalandırılır ve kişiler rahatlıkla evde kalabilirler.

Böcek İlacı Etkisini Ne Kadar Sürede Gösterir?

Ev ilaçlama işlemi bittikten daha sonra yeterli miktarda temizlik yapılmalıdır. Bu temizlik oldukça titizce uygulanmalıdır. Temizliğini düzgün bir şekilde meydana getiren ev sakinleri, ilaçlamadan yaklaşık 4 hafta daha sonra tüm haşerelerden kurtulmuş olacaklardır.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Son Yorumlar
Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Güve İlaçlama Adalar (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Ataşehir (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bakırköy (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Esenler (1) Güve İlaçlama Fatih (1) Güve İlaçlama Güngören (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Maltepe (1) Güve İlaçlama Pendik (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultangazi (1) Güve İlaçlama Tuzla (1) Güve İlaçlama Zeytinburnu (1) Güve İlaçlama Çatalca (1) Güve İlaçlama Çekmeköy (1) Güve İlaçlama Üsküdar (1) Güve İlaçlama Şişli (1) Kuş Biti İlaçlama Arnavutköy (1) Kuş Biti İlaçlama Ataşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Avcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Bahçelievler (1) Kuş Biti İlaçlama Bakırköy (1) Kuş Biti İlaçlama Bağcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Başakşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Beylikdüzü (1) Kuş Biti İlaçlama Büyükçekmece (1) Kuş Biti İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Kuş Biti İlaçlama Sarıyer (1) Kuş Biti İlaçlama Zeytinburnu (1) Kuş Biti İlaçlama Ümraniye (1) Kuş Biti İlaçlama Üsküdar (1) Kuş Biti İlaçlama Şişli (1) yürüyen haşere ilaçlama (3)
Arşivler
Son Yorumlar
0534 662 85 40