web analytics
Hizmet Memnuniyeti

Hizmet Memnuniyeti!

Böcek ilaçlama işlemi bahar ve yaz aylarında açık ve kapalı mekanlarda özellikle evlerin, iş yerlerinin, gıda depolarının olduğu alanlarda yapılması gereksinim duyulan bir işlemdir. Böcek ilaçlamada jel, sıvı, kokulu, kokusuz teknikler böceğin türüne ve alanın genişliğine bakılırsa de farklılıklar göstermektedir. Binlerce mikrobu taşıyarak hayatınızı tehdit eden böceklerden kurtulmak, en güvenilir sonucu almak için ilaçlama şarttır.

Gelişen ve ilerleyen teknoloji ile çağıl ilaçlama tekniklerini bir arada bulabileceğiniz Eda İlaçlama ile hayatınızda var olan böcekleri ve haşereleri en etken biçimde yok edin. Esenlik Bakanlığı onaylı Eda böcek ilaçlama şirketi, bünyesindeki uzman kadrosu ile profesyonel hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir.

Açık ve kapalı alanlarda sağlığınızı tehdit eden börtü böcekkemirgenfare şeklinde tüm zararlı haşereleri hayatınızdan çıkarmanıza yardımcı olan Eda İlaçlama şirketi ekonomik fiyat aralıklarıyla da bütçenizi düşünüyor. Sizde kaliteli hizmet ve memnuniyetten ödün vermeksizin ilaçlama yaptırabilirsiniz..

Hizmet Memnuniyeti

Hizmet Memnuniyeti

Dezenfekte Hizmetimiz Başlamıştır!

ULV cihazı ile soğuk sisleme yapılarak Esenlik bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile giriş çıkışı yapılan alanların her yerine zararlı virüslere karşı dezenfekte yapılması sağlanır.

Eda İlaçlama Bünyesinde yer alan firmamızın vereceği dezenfekte hizmetleri şu şekildedir.

Ev Dezenfekte   –   Bina Dezenfekte   –   İş Yeri Dezenfekte

Şirket Dezenfekte   –   Ofis Dezenfekte   –   Diğeri Dezenfekte İşlemleri 

Firmamız Dezenfekte sektöründe sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Son Yorumlar
Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Güve İlaçlama Adalar (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Ataşehir (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bakırköy (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Esenler (1) Güve İlaçlama Fatih (1) Güve İlaçlama Güngören (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Maltepe (1) Güve İlaçlama Pendik (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultangazi (1) Güve İlaçlama Tuzla (1) Güve İlaçlama Zeytinburnu (1) Güve İlaçlama Çatalca (1) Güve İlaçlama Çekmeköy (1) Güve İlaçlama Üsküdar (1) Güve İlaçlama Şişli (1) Kuş Biti İlaçlama Arnavutköy (1) Kuş Biti İlaçlama Ataşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Avcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Bahçelievler (1) Kuş Biti İlaçlama Bakırköy (1) Kuş Biti İlaçlama Bağcılar (1) Kuş Biti İlaçlama Başakşehir (1) Kuş Biti İlaçlama Beylikdüzü (1) Kuş Biti İlaçlama Büyükçekmece (1) Kuş Biti İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Kuş Biti İlaçlama Sarıyer (1) Kuş Biti İlaçlama Zeytinburnu (1) Kuş Biti İlaçlama Ümraniye (1) Kuş Biti İlaçlama Üsküdar (1) Kuş Biti İlaçlama Şişli (1) yürüyen haşere ilaçlama (3)
Arşivler
Son Yorumlar
0534 662 85 40