Ev İlaçlama Hangi Mevsimde Yapılır?

Ev İlaçlama Hangi Mevsimde Yapılır?

Ev İlaçlama Hangi Mevsimde Yapılır? Günlük hayatımızı doğrudan etkileyen böcekler havaların ısınması ile ortaya çıkmaya başlar. Kış boyunca toprak altında yaşarlar ve havaların ısınması ile yüzeye çıkarlar. Bahçelerde, evlerde ve iş yerlerinde karınca, sinek ve hamam böcekleri belirmeye başlar.

Sağlık açısından böcek ilaçlama wolves önemlidir ve ihmal edildiğinde salgın taciz tehdidi meydana gelir. Bu tehdidin tamamen ortadan kaldırılması için bu konuda tecrübeli ve izinli olan firmaların tercih edilmesi etken olur. Tecrübe ve deneyim bu kategoride istenilen etken sonucu verir.

Ev İlaçlama Hangi Mevsimde Yapılır?
Ev İlaçlama Hangi Mevsimde Yapılır?

Hangi Mevsim İlaçlama İçin Uygundur?

Sağlığımız açısından zararı dokunan olan böceklerin ilaçlanması belli bir mevsimde gerçekleşir. Doğru zamanda yapılan ilaçlama başarı göstermiş sonuç verir.

İlaçlama yaparken;

  • Böcek türü,
  • Böcek sayısı,
  • İlaçlama tarihi,
  • İlaçlama yöntemi önemlidir.

Zararı dokunan haşerelerin tamamen ortadan kaldırılması için bu kategoride doğru adımın atılması son hiyerarşi önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir.

İlaçlamada Tercih Edilen Yöntemler

Pratik yöntemlerin öne çıktığı ilaçlamada ilk aşamada yöntem önemlidir. Jel yöntemi evindeki ahalinin yaşamını etkilemez ve her hangi bir tahliye gerektirmez. Jel yöntemi yetersiz gelirse bu böcek sayısının çok çok fazla olduğunu gösterir. Bu durumda genel ilaçlamaya ihtiyaç duyulur.

Bahçe ilaçlamada özel püskürtmeli yöntemler tercih edilir. Özel kıyafetli elemanlar, özel karışımlı ilaçları püskürtme makinesi ile böceklerin çıkış noktalarını ilaçlar. Kısa sürede böcekler ilacın etkisi ile ölmeye başlar.

Mart ve Nisan Ayında İlaçlama

Sıcaklar Mart ve Nisan ayı ile birlikte artmaya başlar. Böceklerin artması ile birlikte yaşam kalitesi düşer ve etken Wolves haşere ilaçlama yöntemlerine ihtiyaç duyulur. Mart ayı ve Nisan ayı bu iş için en uygun zamandır. Mart ayının sonları veya Nisan ayının ilk günleri ilaçlamanın başarı göstermiş bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

İlaçlama Servis Hizmeti

Mart veya Nisan ayında yapılacak ilaçlamada tecrübeli servis ekiplerinin verdiği kararlar önemlidir. Böcek türüne göre ilaçlama zamanı değişebilir. Bu konuda kararı uzman servis ekipleri karar verir. Böceğin türü, sayısı ve özellikleri ilaçlamanın yöntemini ve zamanını belirleyen önemli konulardır.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40