Gümüşçün İlaçlama, Evlerde yahut iş yerlerinde en fazlaca görülen böcek türleri içinde gümüşçün böcekleri yer alır. Gümüş böceği olarak da malum bu böcekler kirli ortamları sevdikleri için bu mekanlara girerek istanbul böcek ilaçlama wolves çoğalırlar. Bu böceklerin ortaya çıkmaları insanların korkmasına, rahatsız olmalarına ve psikolojilerinin bozulmasına yol açar. Bundan dolayı Gümüşçün ilaçlama yapılarak bu böceklerden kurtulmak icap eder.

Wolvesilaclama firması olarak gümüşçün doğrusu öteki adıyla gümüş böceği istilasına uğruyorsanız uzman ekibimiz ile görüşerek bu sorundan 1 saat içinde kurtulun.

Böceklerin ilaçlanması ya da evlerden gitmesi için bireysel yöntemler kullanılabileceği şeklinde gümüşçün böcekleri için ilaçlama hizmeti veren firmamıza da başvurabilirsiniz. Firmamız bu böcekler için müessir olan ilaçları kullanarak onların yok bulunmasına destek sağlar. Böylelikle böceksiz evinizde yahut işyerinizde yaşamaya devam edebilirsiniz. Gümüş böceği neyi sevmez Gümüş böceği naftalin Gümüş böceğinden kurtulanlar Gümüş böceği ilacı öneri Gümüş böceği ilacı Migros Gümüş böceği ilacı eczane Gümüş böceği Isırır mı Gümüş böceği İlacı Bayer

Gümüşçün İlaçlama
Gümüşçün İlaçlama

Gümüşçünlerin Tanınmasını Elde eden Özellikleri

Gümüşçün böcekleri isimlerini renklerinden ötürü almışlardır. Gümüş rengine haiz olan bu böceklerin vücutları pullarla örtülüdür ve bu pullar parlaktır. Bundan dolayı öteki böceklerden ayrıt edilmeleri kolaydır. Renkleri nedeniyle evlerde görüldüklerinde gümüşçün istilasının olduğu anlaşılabilir. Bu böceklerin öteki özelliği ise süratli hareket edebilmesidir. Bundan dolayı yakalanmaları zor olabilir.

Gümüş böceklerinin özellikleri içinde üremelerinin süratli olması da yer alır. Eve ya da iş yerine girdiklerinde bigün içerisinde 20 yumurta bıraktıkları için yakın zamanda 20’nin katları halde gümüşçün rakamları artabilir. Bu da ortama hızla yayılmalarına destek sağlar. Yumurtadan çıkış hareketleriyle hayat sürerler. Bu böceklerin boyları ise 1 ile 3 santimetre içinde değişim gösterir.

Evlerde Gümüşçün İstilası Olduğu Iyi mi Anlaşılır?

Gümüşçün böcekleri için ilaçlama yapmayı düşünürseniz evvela evinizde yahut işyerinizde bu böceklerden bulunduğunu anlamınız icap eder. Bu türdeki böceklerin bulunduğunu anlamanız gümüş renginde böcek görmeniz yardımıyla olabilir. Bunun haricinde ise rutubetli bir evde yaşıyorsanız bu böceklerle karşılaşabileceğinizi bilmeniz icap eder. Şu sebeple bu böcekler rutubeti ve nemi oldukca severler. Bundan dolayı rutubet yahut rutubetin olduğu yerlerde bu böceklerle karşılaşarak varlıklarını anlayabilirsiniz.

Nem yanı sıra kitap dolapları ve kütüphaneler bu böceklerin bulunmuş olduğu ortamlardan birisidir. Şu sebeple kitaplarda kullanılan yapışkan ürünleri severler. Varlıklarının görülmediği durumlarda anlaşılmaları ise bıraktığı izlerle mümkündür. Kitaplar, duvarlar, giysiler ve banyo zeminleri şeklinde alanlarda ortaya çıkan lekeler gümüşçünlerin varlığının kanıtları içinde yer alabilir. Tutkal, unlu mamüller, gıdalar ve giyeceklerin bulunmuş olduğu yerlerde görülebilirler. Şu sebeple bunlar beslendikleri mamüller içinde yer alır. Banyolar haricinde görüldükleri bölgeler bodrumlar ve çatı katlarıdır. Evlere girmeleri ise su boruları ve kalorifer petekleri vesilesiyle olur.

Gümüşçün İlaçlama Kendimiz Yapabilir Miyiz?

Gümüşçün böcekleriyle karşılaştığınızda ustalaşmış yardım almadan ilkin bireysel savaşım yollarını deneyebilirsiniz. Bu yollarla böceklerin sayısını azaltarak geçici çözümler bulabilirsiniz. Üreme hızı yüksek canlılardan oldukları için kolonilerini yok etmeniz pek olası olmaz.

Bu böceklerle bireysel savaşım etmeyi düşünüyorsanız şu yolları deneyebilirsiniz;

  • Nerede saklandıklarını bularak onları yok edebilirsiniz. Dışkıları onları bulmanız için en mühim ipucudur.
  • Kavanoz tuzağı hazırlayın. Kavanozun içine su ve ekmek koyun. Bu sayede kavanoza giren böcek geri çıkamaz.
  • Gazete kağıdından yararlanır. Gazete kağıdını rulo yaparak nemlendirdikten sonrasında gümüşçünlerin bulunmuş olduğu yere koyabilirsiniz. Bu sayede böcekler gazeteye dolar ve sizlerde böcekleri gazete yardımı ile atabilirsiniz.

Bu üç yöntemde geçici çözüm yöntemleridir. Bu yöntemler sonucunda böcekleri evinizde yine görebilirsiniz. Kararlı çözüm için deneyimli ilaçlama firmamıza başvurabilir ve müsait fiyatlar karşılığında böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz.

Gümüş Böceklerinden Kurtulmak İçin Ustalaşmış Yardım

Gümüş böcekleriyle meydana getirilen bireysel savaşım çoğu zaman başarı göstermiş olmaz. Kararlı çözüm ustalaşmış yardım almaktır. Biz gümüş böceği ilaçlama şirketi olarak gümüş böceklerine rağmen ustalaşmış hizmet veriyoruz. Bu böceklerin bulunmuş olduğu ortamların ilaçlanmasını ulv (kokusuz) ilaçlama ve kokulu ilaçlama şekillerinden yararlanarak yapıyoruz.

Gümüş böcekleri için müessir olan ilaçları kullanarak onlardan emin kurtulma sağlıyoruz. Kullandığımız mamüller bakanlık ve Dünya Esenlik Örgütü onaylıdır. Bundan dolayı ilaçlama ondan sonra insanlara zarar vermezler. Üstelik ilaçlama hizmetimizi ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz. Böylece ücret sıkıntısı nedeniyle gümüşçünlerle hayat sürme durumundan kurtulursunuz. Bize 7 gün süresince arzu ettiğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

Gümüşcün Böceği Zararı dokunan Mıdır?

İnsan sağlığı açısından bir ziyanı bulunmayan Gümüş Böceği, yemek ve eşyalara zarar vererek kullanılmaz hale getirir.

Gümüş Böceği İlacı Nereden Alınır?

Gümüş Böceği ilacını ilaçlamacılar ya da online alışveriş siteleri üstünden temin edebilirsiniz. Gümüş böceği ile sorununuz var uzman ilaçlama ekibimiz ile sizi bu dertten kurtarabiliriz.

Yanıt yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0534 662 85 40