Haşere kontrolü ne kadar sürer?

Haşere kontrolü ne kadar sürer? Wolves İlaçlama Haşere kontrol tedavilerinin mülkteki her türlü böcek ilaçlama istanbul wolves istenmeyen ziyaretçiyi – karıncalar, sıçanlar, pireler ve daha fazlasını – öldürdüğü kanıtlanmıştır.

Haşere kontrolü ne kadar sürer?
Haşere kontrolü ne kadar süre gelir?

Haşere kontrolü ne kadar süre gelir?

Hafif haşere kontrolünün ortalama süresi minimum 3 haftadır , yaklaşık olarak; için ise aritma aşırı pest kontrolü t , bunun sürebilir ya da daha fazlaca 90 gün .

Emin zaman, kullanılan haşere kontrol tedavisinin türüne bağlı olarak hala değişebilir. Farklı haşere kontrol tedavileri vardır ve en yaygın ikisi insektisitler ve kemirgen öldürücülerdir . Bu haşere kontrol tedavileri, bir sıvı ya da katı şeklinde olabilir.

1. Böcek öldürücüler

Böcek öldürücüler, karıncalar, hamamböcekleri, termitler ve daha fazlası şeklinde farklı böcek türlerini hedefler. Böcek türü başına haşere kontrolü ne kadar süre gelir? Böcek türü başına böcek öldürücülerin etkinliği, haşere kontrol tedavisinin şekline bağlıdır:

  • İçin haşarat kontrol tedavi sıvı formda, karıncalar anında ölür. Kullanılacak en iyi sıvı biçimli haşere kontrol tedavisi, deltametrin ya da permetrin bileşenleri içeren ürünlerdir. Karıncaları öldürmedeki etkinliğinin yanı sıra, bu iki bileşenin astım hastaları ve hamilelik sırasında bile güvenilir olduğu bilinmektedir.

Bir tek iki hafta hemen sonra karıncalar hala hayattaysa, sıvıyı katı bir haşere kontrol tedavisine dönüştürmek en iyisidir. Katı formda haşere kontrol tedavisi genellikle daha uzun süre gelir şu sebeple karıncalar onu yuvalarına taşıyabilir ve diğerlerine bulaştırabilir. Katı formdaki haşere kontrol tedavisinin başarısını sağlamak için 3 hafta bekleyebilirsiniz . Bir tek karıncalar hala hayattaysa, yuvalarını bulmak ve anında öldürmek için fazlaca zehirli sıvı formlu haşere kontrol tedavisi kullanmak en iyisidir .

Karınca yuvasını tespit edemiyorsanız ya da yuva duvarların içindeyse, profesyonel bir haşere kontrol uzmanı tutmanız önerilir . Bir fazlaca haşere kontrol şirketi 6 haftaya kadar sürebilen tedaviler kullanır.

  • Hamamböceği haşere kontrol tedavileri sıvı, jel ve katı formda gelir . Bu haşere kontrol tedavilerinin iyi bir pozitif yönde yanları, ikincil bir bulaşma yoluyla bile diğeri hamamböceklerini etkileyebilmesidir. Hamamböceği haşere kontrol tedavisini aldığında, tükürüğü, dışkısı ya da kadavrası ile doğrudan münasebet eden herhangi bir hamamböceği de enfekte olacaktır.

Hamamböceği haşere kontrolü ne kadar süre gelir? Bu haşere kontrol tedavisinin ortalama uzunluğu  6 haftadır . Hamamböcekleri hala görünür ve canlıysa, haşere kontrol uzmanınızı yeniden arayın ya da ısıl işlem hizmetleri de sunan yeni bir tane kiralayın. Bu haşere kontrol tedavisi %100 kimyasal içermez ve yumurtadan yetişkine kadar hamamböceklerini öldürebilir. Isıl işlem 120 güne kadar sürebilir , bir tek her zaman yeniden tedavi olması gerekir.

  • Termit haşere kontrol tedavileri sıvı, katı ve toz halinde gelir . Katı ya da toz halinde bir haşere kontrol tedavisi kullanıyorsanız, her dört haftada bir kontrol etmeniz gerekecektir.

Sağlam ve dirençli haşere kontrol tedavileri her 4 ya da 12 haftada bir yemi kontrol etmenizi gerektirir Bu ilerleme yavaş olabilir, bir tek evinizi bir yıl boyunca termitlerden uzak tutmanızı sağlayabilir. Sıvı biçimli haşere kontrol tedavisi, termiti anında öldürmeyebilir, bir tek bu haşere kontrol tedavisinin iyi yanı, doğrudan münasebet yoluyla diğeri termitlere de bulaşabilir ve 5 yıla kadar sürebilir .


Ayrıca şunu da okuyabilirsiniz: 


 2. Rodentisitler

Kemirgen öldürücüler katı formda gelir ve genellikle yemlerle birlikte kullanılır. Kullanılacak en iyi kemirgen öldürücüler, ikinci nesil pıhtılaşma önleyici – Brodifacoum, Bromodialone, Difenacoum ve Difethialone içeren ürünlerdir . Bu bileşenlerin kemirgenler üzerinde onları tek bir beslemede öldürecek aşırı bir etkisi vardır . Bir tek tekrar de birinci nesil pıhtılaşma önleyici – Warfarin, Chlorophacinone ve Diphacinone kullanabilirsiniz .

Sürebileceği zaman, evde sahip olduğunuz kemirgenlerin sayısına ve onu yerleştirdiğiniz konuma bağlıdır. Kemirgenlerin ana giriş yoluna yerleştirirseniz, her 12 saatte bir ya da 2 günde bir yeniden doldurmanız gerekir .

Rodentisitlerin tek dezavantajı, evcil hayvanlarınıza ve diğeri vahşi hayata da zarar verebilmesidir. Evcil hayvanlarınıza ve diğeri vahşi hayvanlara zarar vermemek için onu ulaşamayacakları bir yere yerleştirmeniz gerekir. Ayrıca, ölü kemirgenleri derhal atın. Bunun nedeni, yaban hayatı zehirli kemirgeni bir kez yediğinde, zehirden de etkilenecektir.

Kemirgenlerin evinizde tam olarak nerede yaşadığı hakkındaki hiçbir fikriniz yoksa, profesyonel bir haşere kontrol uzmanı çağırmanız önerilir. Kemirgenlerin ana yerini tespit edecek deneyime ve donanıma sahiptirler. Ayrıca, tüm kemirgenleri tek bir spreyde yok edebilen özel bir kimyasal haşere kontrol tedavisi kullanırlar. Bu haşere kontrol tedavisinin tek dezavantajı, sadece kısa bir süre sürmesidir.

Kemirgenler için hangi haşere kontrol tedavisini kullanırsanız kullanın, mülkünüzdeki tüm delikleri kapattığınızdan devamlı güvenilir olun. Bu, kemirgenlerin mülkünüze asla girmemesini sağlamak içindir.

Haşere kontrol tedavisi haşerenin yok edilmesinde etkilidir. Ne yazık ki, insanların sağlığına da zarar verebilir. Ailenin güvenliğini sağlamak için her zaman etiket talimatlarını okumanız gerekir. Toksisite seviyesini (hafif, orta ya da yüksek) ve varsa etiket uyarısını (dikkat, çocukların ulaşamayacağı ve tehlikeli zehir) mutlaka okumalısınız.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40