Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası

Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası

Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası Wolves İlaçlama belediyenin çevre sağlığı hizmeti, aşağıda belirtilen haşere türleri için tedaviler sunmaktadır – böcek ilaçlama istanbul wolves çevrimiçi bir haşere kontrol tedavisi için rezervasyon yaptırabilir  veya daha oldukca data için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çevrimiçi bir sorgulama yaparken, bir sonraki uygun randevu hakkındaki data veren bir e-posta ve çevrimiçi ödemelerimize bir bağlantı alacaksınız. Ücretler, yanıt süreleri, müşteri hizmetleri ve hizmet kalitesi hakkındaki data için Hizmet Standardımızı ve Ücretlendirme Politikamızı okuyun .

Haşere tedavileri ücretlidir ve herhangi bir şekilde denetim edilmiş faydanın iştirak etmesi durumunda tutarında bir arama ücreti içerir. Bilgi için ücretler ve ücretler bölümünü ziyaret edin .

Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası
Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası

pireler

Böcek öldürücüler, istila edilmiş binaları tedavi etmek ve onları tekrar istiladan korumak için kullanılabilir. Ayrıca evcil hayvanlar doğrudan tedavi edilebilir. Ev sahibi hayvanlarda kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş ve tescil edilmiş böcek öldürücü ürünler mevcuttur. Hayvanlara bir tek bu ürünler uygulanmalı ve üreticinin talimatlarına uyulmasına itina gösterilmelidir.

Tedavi: 2 gün yanıt süresi.

fareler

Sıçan sorununuz olduğunu düşünüyorsanız, istilayı kontrol etmek için profesyonel yardım almalısınız. Bir sorunun ilk belirtileri büyük olasılıkla mala zarar gelmesi, pislikler (oval şekilli ve ½ ila ¾ inç boyunda) ve yerde görünen deliklerdir. Hem de, aşağıdaki basit kurallar bir istila riskini en aza indirmeye yardımcı olabilir:

 • Fazla yemek artıklarını gece boyunca dışarıda bırakmayın
 • Tüm ev çöplerini çöp kutusuna atın ve kapağı kapalı tutun
 • Bu alanda yuva yapacakları için bahçedeki alanların çöple yığılmasına veya aşırı büyümesine izin vermeyin.

Tedavi:

 • Evdeki fareler – İlk şikayetten itibaren 1 gün yanıt süresi
 • Ev dışındaki sıçanlar – İlk şikayetten itibaren 5 gün yanıt süresi.

Bu maliyete en oldukca üç ziyaret dahildir – ilk ziyaret, yemi değerlendirmek ve bırakmaktır. İkinci ziyaret, yem alımını değerlendirmek ve gerekirse daha oldukca yem geçirmek için 3 hafta sonradır. Üçüncü ziyaret, yem kutularını ve kullanılmayan yemleri çıkarmak için 3 hafta daha sonra. Haşere Kontrol Görevlisi ile görüştükten daha sonra, 3’ten fazla ziyaretin gerekli olduğuna karar verilirse, ek bir ücret alınacaktır.

fareler

Farelerin istilası, üreme hızları nedeniyle kontrol etmek özellikle zor olabilir.

Bu halde bir istilanın oluşmasını önlemek için, dışlama daima birincil kontrol yöntemi olmalıdır. 5 mm’den büyük tüm boşluklar harç, ağ veya fırça/kıl şeritleri kullanılarak kapatılmalı ve yukarıya ve bir mülkün çatısına doğru büyüyen bitki örtüsü kesilmelidir. Ufak parmağınızı bir boşluktan geçirebilirseniz, fare de sıkabilir!

Yıl boyunca mülkün içinde ve dışında daima düzenli bakım kontrolleri yapılmalıdır. Çöpler ağzı sıkıca kapatılmış bir kutuda saklanmalı ve kuşlar için yem bırakılmamalıdır.

Tedavi
Belediye, ilçede yaşayan sakinler için farelerin tedavisi için ücretli bir hizmet sunmaktadır. Tedavi, hem halkın hem de diğeri hayvanların güvenliğini sağlamak için Konsey prosedürlerine uyan kalifiye Haşere Kontrol Görevlileri tarafından gerçekleştirilir.

 • Evin içindeki fareler – 3 gün tepki süresi.

Tahta kurusu

Tahtakuruları istilasıyla uğraşırken muhtemelen profesyonel yardıma ihtiyacınız olacak ve Rushcliffe Belediye Meclisi ücretli bir hizmet sunuyor.

İstila edilen odalara geniş spektrumlu artık böcek ilacı püskürtülmeli, karyolalara, süpürgeliklere, duvar anahtarlarına ve böcekleri barındırabilecek diğeri çatlak ve yarıklara özellikle dikkat edilmelidir.

Ihtimaller içinde olan her yerde, olası saklanma yerleri, artık bir çatlak ve çatlak tedavisi ile tedaviden daha sonra kapatılmalıdır.

eşekarısı

Wolves İlaçlama, eşekarısı tedavisi için ücretli bir hizmet sunmaktadır. Kendi tedavinizi yapmayı düşünüyorsanız, pestisit kabının etiketini okuyun ve talimatları dikkatlice izleyin.

Tedavi: en oldukca bir ziyaret. Toz böcek ilacı ile tek bir yuvanın püskürtülmesi. Tedaviden önce veya tedavi sırasında ek ayrı yuvalar belirlenirse, bunlar ek bir düşük maliyetle tedavi edilebilir.

 • Yaban arıları – 5 gün tepki süresi.

Arılar

Wolves İlaçlama, arıların bir oldukca zararı olan olarak görülmediği için arıların tedavisine yönelik bir hizmet sağlamamaktadır. Yardım ve tavsiye için deneyin .

Bir bal arısı sürüsü toplanması gerekiyorsa, size en yakın toplayıcının detaylarını bulabilirsiniz. Lütfen SADECE bal arılarının toplanacağına dikkat edin, şu sebeple lütfen bal arısı olduklarını teyit etmeden arıcı ile iletişime geçmeyin. Sürü web sayfanız var mı, başka herhangi bir arı türü olmadığınız için gerçekten bal arılarınız olup olmadığını kontrol edebilirsiniz . 

Hizmet standardı ve ücretlendirme politikası

Wolves İlaçlama, ilçedeki hem sakinler hem de ticari işletmeler için bir haşere kontrol hizmeti vermektedir. Kapsamlı, kaliteli bir haşere kontrol hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz ve bilinen bir halk sağlığı riski taşıyan haşereleri ele almak için kaynakların kullanımına öncelik vermeye çalışıyoruz.
 
Haşere tedavileri ücretlidir ve aşağıdaki araçlarla denetim edilmiş faydalardan herhangi birinin iştirak etmesi durumunda

 • Gelir desteği
 • Konut yardımı
 • Çalışan Aileler vergi kredisi
 • Gelire dayalı iş arayanlar ödeneği
 • Engelli ferdin vergi kredisi.
 • Konsey vergi olumlu yanları

Haşere kontrol hizmeti şu anda 08:30 ile 16:00 saatleri içerisinde çalışmaktadır.

Aşağıdaki hizmetler mevcuttur ve güncel fiyatlar ücretler ve ücretler bölümünde bulunabilir:

 • Evdeki fareler – İlk şikayetten itibaren 1 gün yanıt süresi
 • Evin dışındaki fareler – İlk şikayetten itibaren 5 gün yanıt süresi.
 • Evin içindeki fareler – 3 gün tepki süresi
 • Tahtakuruları – 2 gün yanıt süresi
 • Hamamböcekleri – 2 gün tepki süresi
 • Pireler – 2 gün tepki süresi
 • Yaban arıları – 5 gün yanıt süresi
 • Evin içinde veya çevresinde karıncalar*  – 5 gün tepki süresi
 • Benler  – 5 gün tepki süresi
 • Sincaplar  – 5 gün tepki süresi
 • Halı Böceği  – 5 gün tepki süresi
 • Güveler  – Yalnızca Tavsiye – Ücretsiz – (5 gün yanıt süresi)
 • Kitap Biti – Yalnızca Tavsiye – Ücretsiz – (5 gün yanıt süresi)
 • Earwigs  – Yalnızca Tavsiye – Ücretsiz – (5 gün yanıt süresi)
 • Sinekler  – Yalnızca Tavsiye – Ücretsiz – (5 gün yanıt süresi)
 • Tilkiler   – Yalnızca Tavsiye – Ücretsiz – (5 gün yanıt süresi)
 • Arılar  – Yalnızca Tavsiye – Ücretsiz – (5 gün yanıt süresi)

Lütfen yoğun sezonda özel bir yüklenicinin bizim adımıza haşere kontrol tedavileri gerçekleştirebileceğini unutmayın.

Sinekler gibi bazı rahatsız edici zararlılar için, istilaların doğrudan tedavi edilmesi çok sıradan olduğundan veya gerekli tedavi uzun süreceğinden ve Konseyin gerçekleştirmesi pratik olmayacağından, tedaviler yapılmamaktadır. Mümkünse önleyici tavsiye verilecektir.

Emniyet ve güvenlik

Tedavi sırasında hazır bulunmayı ayarladıysanız, Haşere Kontrol Görevlisi size Rushcliffe kimliğini gösterecektir. Bir birey otomatik olarak bir rozet veya eşdeğeri üretmiyorsa, daima kimlik belgesini görmeyi isteyin.

Konsey, esenlik ve güvenlik mevzuatı kapsamındaki görevlerini kabul eder ve yürütülen haşere kontrol tedavilerinden gerçekleştirilen herhangi bir esenlik riskini önlemek için makul olan tüm pratik adımları atar.

Diğeri hayvanların ikincil zehirlenme riskini en aza indirmek için ölü kemirgenlerin atılması için güvenli bir prosedürle birlikte kullanılan pestisit türünü ayrıntılandıran bir güvenlik data broşürü daima tesiste bırakılır. 

Sıçanlar ve fareler söz konusu olduğunda, Haşere Kontrol Görevlileri, tedavinin etkinliğini kontrol etmek ve ihtimaller içinde olan yerlerde kullanılmayan kemirgen öldürücü ilaçları toplamak için binayı yine ziyaret edecektir.

icra

Konut ve/veya ticari binaların işgalcileri haşarat çeken çöplerin birikmesine izin verdiyse, yaptırım uygulayabiliriz ve alacağız.

Satın alan Hizmetleri

Gayemiz müşterilere anlayışlı, kibar ve verimli bir şekilde davranmaktır.

Ne yazık ki, yapılan işin doğası gereği belirli randevu saatleri verilememektedir. Karşılıklı olarak uygun bir tarihte bir sabah veya öğleden daha sonra tedavi için bir düzenlilik yapılacaktır.

Ziyaretlerin yapıldığı bir tek erişimin ihtimaller içinde olmadığı durumlarda, Haşere Kontrol Görevlisi tarafından ziyaretin zamanını ve tarihini ve kendilerine ulaşılabilecek bir telefon numarasını gösteren bir kart bırakılacaktır.

Hizmet kalitesinin korunmasını sağlamak için bir tedaviyi takiben müşteri hizmetleri anketleri periyodik olarak gönderilecektir. Aldığınız hizmetin memnun kalmadığınız herhangi bir yönü varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40