İlaçlanan Evde Kalınır Mı

İlaçlanan Evde Kalınır Mı?

İlaçlanan Evde Kalınır Mı? Haşereler insan sağlığına ve çevreye zarar verir. Böcek ve haşerelerle mücadele etmek önemlidir. Yalnız mücadele ederken de insan sağlığını korumak gerekir. Wolves böcek ilaçlama hamam böceğinden farelere kadar her çeşit haşere için sizlere hizmet verir. Her umar her haşereye uygun olmaz. Özellikle larva halinde olan haşereler için özel ilaçlar tercih edilmelidir. Güvenli sonuç için profesyonel bir firmadan hizmet almak gerekir.

İlaçlanan Evde Kalınır Mı
İlaçlanan Evde Kalınır Mı

Ev İlaçlandıktan Ne Kadar Süre Hemen sonra Kullanılır?

Haşere ilaçları ne kadar emin olsa da zehir içerir. Evvel kokulu olan böcek ilaçları artık kokusuzdur. Kokusuz olması insan sağlığına zarar vermez anlamı taşımaz. İlaçlanan mekana hemen girmek tehlikelidir. Evinizi veya iş yerinizi ilaçlama yaptırdıktan hemen sonra hemen ortama girmeyin. Öncelikle odayı havalandırın. İlaçlama yapılan köşelere dokunmayın. Temizlik yapacaksanız, temizlik işlemini bir kaç gün sonraya erteleyin. En sağlıklı olanı evinizi sabah ilaçlayıp kapatmak ve beş altı saat hemen sonra havalandırıp girmek olacaktır. Evi havalandırırken dışarıda bekleyin. Evin içinde beklemek ilaçları solumanıza neden olur. Buda sizin için tehlikeli olur.

Güvenli İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hemen hemen hepimiz evimizde sinek, böcek gibi haşere görünce umar sıkarız. Böcek ilaçlarında bulunan zehirler insanlarda solunum sistemi rahatsızlıkları ve kansere neden olur.

Güvenli ilaçlama yapmak için;

  • Profesyonel hizmet veren firma ile çalışın.
  • İlaçların prospektüsünü kesinlikle okuyun.
  • Firmanın esenlik bakanlığı ve tarım bakanlığı onayı olmasına dikkat edin.
  • İlaçlama işini belli aralıklarla yaptırın.
  • İlaçlama esnasında kendinizi koruyun.

Böcek İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Böcek ilaçlama konut ve çevre ilaçlama diye ikiye ayrılır. Çevre ilaçlama daha oldukca püskürtme tarzı yapılırken konut ilaçlama jel, toz ve püskürtme olarak yapılır. Wolves haşere ilaçlama özel ilaçlama ekipmanları ile ilaçlama yapar. İlaçlama esnasında özel tulum ve maskeler kullanılır.

Böcek İlaçlamanın Etkisi Ne Kadar Devam eder?

Yeni nesil böcek ilaçları etkili ilaçlar olduğu için etkileri hemen başlar. Haşerelerden kurtulmak için yalnız ilaçlama yapmak yetmez. Temizlik koşullarına uymak önemlidir. Konut ilaçlandıktan hemen sonra etki hemen başlar ve 1 ay kadar sürer. Yalnız böcek yumurtaları kuvvetli olduğu için ikinci ilaçlama yapılırsa, böceklerden tamamen kurtulmak ihtimaller içinde olur.2

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40