Kemirgen İlaçlama

Kemirgen canlılar kemirme kabiliyeti olan canlılardır. Kemirgen denilince akla İlk olarak fareler gelir. Bu canlılar sivri dişleri yardımıyla bulundukları ortamlardaki eşyalara zarar verebilirler. Ek olarak yemekleri dokunduklarında insan sağlığını tehdit ederler. Şu sebeple mekanlarda kemirgen canlılar görüldüğünde kemirgen ilaçlama şekillerinin kullanılması ya da ustalaşmış şirketlerden yardım katılması icap eder. İş yerlerinde, evlerinizde yahut depolarınızda kemirgen canlılardan ötürü rahatsız etme yaşıyorsanız firmamızın ilaçlama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yaygın Görülen Kemirgenler Hangileridir?

Kemirgenler oldukça fazla türe haiz olan canlı türleri arasındadır. Sadece insanların çevrelerinde karşılaştıkları yaygın görülen kemirgenler vardır ve bu türlerin ortamdan uzaklaştırılması için savaşım edilir.

Yaygın görülen kemirgen türleri şunlardır;

  • Ev faresi
  • Lağım faresi
  • Fındık faresi
  • Çatı faresi
  • Tarla faresi

Sıçan ilaçlama şirketi olarak bu kemirgen çeşitleriyle savaşım ediyoruz. Kullandığımız müessir ilaçlar yardımıyla insanlara oldukça fazla zararı dokunan bu canlıları yok ediyoruz.

Kemirgenler Iyi mi Ortaya Menfaat?

Kemirgen türleri doğada hayat devam eden canlılardır. Bu canlıların evlere, iş yerlerine ya da öteki mekanlara girmeleri girebilecekleri bir yer bulmaları yardımıyla olur. Sözgelişi ev fareleri duvar çatlakları ya da kırıklarından yararlanarak eve girebilirler. Süratli hareket ettikleri ve üremeleri süratli olduğundan kısa zaman içinde evin her yerine dağılırlar. Evlere girme nedenleri yemek ve barınma ihtiyacı nedeniyle olur. Sadece bu canlılar veba ve tifo şeklinde hastalıklara sebep oldukları için görüldüğü ortamdan hızla uzaklaştırılmaları icap eder.

Evlerinde fındık faresi bulan kişiler fındık faresi ilaçlama yöntemlerini kullanarak savaşım edebilirler. Bunun için sıçan ilaçları, sıçan yemleri ya da kapanlar kullanılabilir. Sadece şahsi savaşım farelerin hızla üremesinden ötürü çoğu zaman başarısız olur. Bunun için kurumsal firmalardan yardım almak icap eder. Biz fındık fareleri ve öteki sıçan türleri için müessir ilaçlarla hizmet veriyoruz.

Kemirgenler İçin İlaçlama Hizmeti

Fındık faresi, lağım faresi ve çatı faresi ilaçlama alanında hizmet veren şirket olarak haftanın her günü hizmet veriyoruz. Farelerin ilaçlanması için kokulu ve kokusuz sıvı ilaçları kullanıyoruz. Bu ilaçları farelerin yuvalarının bulunmuş olduğu bölgelere ve görüldükleri bölgelere sıkıyoruz. Böylelikle gözüken ya da görünmeyen farelerin yok edilmesini sağlıyoruz. Şirket olarak 24 saat hizmet verdiğimiz için farelere anında savaşım edebiliyoruz. Böylelikle sıçan türlerinin ortama daha çok yayılmasını önlüyoruz. İlaçlama için bakanlık onaylı ve kaliteli ilaçları kullanıyoruz.

İlaçlama Hizmeti Tutarları

Şirket olarak garantili kemirgen ilaçlama hizmeti veriyoruz. Bu hizmet yardımıyla ilk yaptığımız ilaçlamadan muayyen bir müddet sonra mekanının kontrolünü yapıyoruz. Bu denetim esnasında ikinci bir ilaçlama yaparak ortamda kalması olası olan sıçan türlerinin de yok olmasını sağlıyoruz.

Çatı faresi, fındık faresi ve lağam sıçanı ilaçlama hizmetlerimizin müsait olmasını tercih ediyoruz. Bu sayede müşterilerimizin kendi yöntemleriyle farelerle hayat sürmesinin önüne geçmeyi amaçlıyoruz. Müsait fiyatlarımız farenin türüne, fareyle yapılacak savaşım yöntemine ve mekanın büyüklüğü bakımından belirleniyor. Böylelikle müşterilerimiz ilaçlama için ödeyecekleri tutarı öğrenerek hizmetlerini alabiliyorlar.

0534 662 85 40