Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Küçükçekmece Böcek İlaçlama yaşam alanlarında insanların sağlığını tehdit eden böcek ve haşere türleri daha oldukca nemli ve gıda ürünlerinin bulunduğu alanları tercih ediyor. Küçükçekmece böcek ilaçlama servisleri yardımı ile yaşam alanları daha güvenilir hale getirilebiliyor. Wolves böcek ilaçlama tüm böcek türleri için farklı ve etkili umar çeşitlerini kullanıyor. Böceklerin farklı yapılara sahip olması kullanılan ilaçların ve ilaçlama yöntemlerinin farklı olmasına neden oluyor.

Küçükçekmece Böcek İlaçlama
Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Tahta Kurusu İlaçlama Yöntemleri

Tahtakuruları ne zaman nerede görüleceği belli olmayan ve insanların en oldukca şikayet ettiği zararı olan böceklerden birisidir. Küçükçekmece böcek ilaçlama işlemleri ile evlerde tüm ahşap bölümler üzerinde ilaçlama yapılarak önlemler alınmaya çalışılıyor. Tahtakurusu olma ihtimallerinin tümü değerlendirildikten ondan sonra tahtakurularını yok eden ilaçlar seçilir ve sıvı püskürtme cihazları ile ilacın en dip köşelere kadar erişmesi sağlanır.

Tahtakurularının Görüldüğü Yerler

Wolves haşere ilaçlama uzman ekipleri ile tüm böcek türlerinin nerelerde bulunabileceğini tespit ederek ilaçlamaları yapıyor. Küçükçekmece böcek ilaçlama hizmetlerini dilek edenlere, tahtakurularının bulunabilecekleri yerler hakkında data veriliyor. Tahtakuruları en oldukca şuralarda görülür.

  • Mobilya araları,
  • Döşeme altları,
  • Yatak odaları,
  • Yatak içleri,
  • Pencere kenarları,
  • Kapı arkaları,
  • Duvar içi,
  • Süslemeler araları,

Tahtakuruları yavru iken insanlar tarafından görülemeyebiliyor. Belirli bir büyüklüğe ulaştığında tefrik ediliyor. Düzenli ilaçlama yapmak yavru ile yok olmalarını sağlar.

İlaçlama Sonrası Ne Yapılmalı?

Böcek ve haşereler için üretilen kimyasal ilaçlar kokulu ya da kokusuz olabiliyor. Her ne kadar insan sağlığına zararsız denilse de ilaçlama sonrası etki göstermesi için alanın kapalı tutulması ve insanlar tarafından kullanılmaması gerekir. Belirli bir süre geçtikten ondan sonra evler yeteri kadar havalandırma yapıldıktan ve el teması olacak yerler silindikten ondan sonra kullanılmaya başlanmalıdır.

Böcek İlaçlarının Etkini Ne Kadar?

Böcek ilaçlama işlemlerinin etkili olabilmesi için böcek türüne nazaran doğru ilaçların kullanılması önemlidir. Böcek türüne nazaran seçilen ilaçlar etkilerini hemen gösterir ve böceklerin ölmesini sağlar. İlaçlama sonrası böcek oluşumunun tekrarlamaması için temizlik hususuna dikkat edilmelidir. Bina içerisinde yapılan ilaçlamaların böcekler üzerindeki etkisi yaklaşık 1 ay sürebilecektir. Periyodik ilaçlama işlemleri tamamen temizlenmesini yakalayacaktır.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40