Yağmur Haşere Kontrol Tedavilerini Nasıl Etkiler

Yağmur Haşere Kontrol Tedavilerini Nasıl Etkiler?

Yağmur Haşere Kontrol Tedavilerini Nasıl Etkiler? Wolves İlaçlama söylemeye gerek yok, evinize veya mülkünüze böcek ilacı püskürtmek için birkaç yüz dolar harcadıysanız, böcek ilaçlama istanbul wolves ihtiyacınız olan son şey her şeyin büyük bir aşağı dökülüp yıkanmasıdır.

Bir fazlaca durumda, arayanlar bize şunu soruyor:

  • Yağmurda böcek ilacı püskürtebilir misin?
  • Yağmur tedaviyi yıkayacak mı?
  • Randevumuzu iptal etmeli miyiz, etmemeli miyiz?

İşte size yardımcı olacak bazı önemli noktalarla birlikte Justin’in sorusunun tam bir cevabı.

Yağmur Haşere Kontrol Tedavilerini Nasıl Etkiler
Yağmur Haşere Kontrol Tedavilerini Nasıl Etkiler

Büyük bir sağanak yağmur haşere kontrolünü etkileyebilir mi?

Evinizin dışını yeni püskürttüyseniz ve kısa bir süre sonra yağmur yağdıysa, muhtemelen tedaviyi hiçbir halde etkilemeyecektir. Bunun 2 nedeni var –

  1. Bir fazlaca evde, duvar kenarlarından sarkan saçak ve oluklar vardır – zira, yağmur 80mph rüzgar esintileri ile gelmedikçe ve doğrudan duvarlara doğru esmedikçe, herhangi bir etkisi olmayacaktır.
  2. Evin veya işyerinin dış cephesini boyarken ıslak yüzeylere püskürtme yapmamaya itina gösteriyoruz. Bunun nedeni, pestisitlerin uygulandığı alanla “bağlanması” gerekmesidir. Başka bir deyişle – ıslak bir duvara püskürtme yapmıyoruz. Tedaviyi gerçekleştirmeden önce saatlerce şiddetli yağmur yağıyorsa, muhtemelen püskürtmek için iyi bir zaman değildir. Pestisitin etki göstermesi için yüzeye bağlanması gerekir.

Randevunuzu iptal etmeli misiniz?

Kuralın bazı istisnaları olacaktır, yalnız bir fazlaca durumda randevunuzu yeniden planlamanız gerekmeyecektir. Açıkçası, mülkün yalnızca içini işlem görüyorsanız, buna ihtiyacınız olmayacak, yalnız yağmur yağıyorsa ve dışını yaptırmayı düşünüyorsanız, bilmenizde fayda olan birkaç şey var.

İlk olarak, kullandığımız insektisitlerin bir fazlaca çözünmezdir ve yağmurla yıkanmaz, yalnız günlerdir yoğun bir şekilde yağmur yağıyorsa ve hava daha da kötüleşiyor şeklinde görünüyorsa, o zaman yeniden planlamak en iyisi olabilir.

İkinci olarak, genellikle hava ıslakken ve zemin yumuşak olduğunda, zararlıların bir fazlaca, özellikle de karıncalar – aslına bakarsak yuvalarından nemden kaçmak istedikleri için yerden çıkarlar. Bu, tedavinin daha etkili olmasına neden olabilir, şundan dolayı sadece haşereleri doğrudan vuramayız, aynı zamanda pestisit granülleri çözülür ve zemine emilir, şundan dolayı yüzeyin altında daha fazlaca haşere öldürür. Aslen bazı tedaviler, toksinlerin salınması için ürünün ıslak olmasını gerektirir.

Müşteriye genellikle ilk bir veya iki hafta içinde bahçeye çıkmasını ve pestisitleri etkinleştirmek için mülkün çevresini sulamasını tavsiye edeceğiz – özellikle de fazlaca kuruysa.

Bu nedenle, bazı tedaviler için ıslak zeminde yapılıyorsa, daha da etkilidir.

Özetle

Evin dışını tedavi ederken, özellikle örümcekler vb. için ilaçlarken, ince bir film böcek ilacı spreyi uygularız – genellikle Bi-Flex Aqua Low Odor – . Ürün 10 dakika içinde kurur, zira yarım saat ondan sonra yağmur yağarsa tedaviyi etkilemez.

Granül böcek öldürücülerde olduğu şeklinde, zemin seviyesinde gerçekleştirilen tüm tedaviler, genellikle özellikle çimenlerdeki karıncaları veya hamamböceklerini tedavi ediyoruz. Bu tür bir ürün ıslak olduğunda en iyi sonucu verir. Yine genellikle müşteriye “Islak değilse, dışarı çıkıp biraz hortum vermeleri gerekir” deriz.

Bu nedenle, özet olarak, tedavinin yeniden planlanması veya herhangi bir şekilde etkilenmesi gerekip gerekmediği, gerçekten tedavinin türüne bağlıdır, yalnız tipik olarak bu olası değildir.

Müşteriler, hiçbir elit haşere kontrol şirketinin ıslak yüzeylere herhangi bir türde pestisit uygulamaması gerektiğini unutmamalıdır. Yukarıda belirtilen sebeplerden dolayı yapmıyoruz. Organik ki herhangi bir endişeniz varsa bizimle iletişime geçin, memnuniyetle yardımcı oluruz.

Categories:

Tags:

Comments are closed

Wolves Blog

Bu alanda Wolves İlaçlama Hizmetlerinin Haşere ilaçlama ile ilgili yazılarını bulacaksınız.

Etiketler
Gümüşçün İlaçlama Esenler (1) Gümüşçün İlaçlama Esenyurt (1) Gümüşçün İlaçlama Eyüp (1) Gümüşçün İlaçlama Fatih (1) Gümüşçün İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Gümüşçün İlaçlama Güngören (1) Gümüşçün İlaçlama Kağıthane (1) Gümüşçün İlaçlama Küçükçekmece (1) Gümüşçün İlaçlama Pendik (1) Gümüşçün İlaçlama Sancaktepe (1) Gümüşçün İlaçlama Sarıyer (1) Gümüşçün İlaçlama Silivri (1) Gümüşçün İlaçlama Sultanbeyli (1) Gümüşçün İlaçlama Sultangazi (1) Gümüşçün İlaçlama Tuzla (1) Gümüşçün İlaçlama Zeytinburnu (1) Gümüşçün İlaçlama Ümraniye (1) Gümüşçün İlaçlama Üsküdar (1) Gümüşçün İlaçlama Şile (1) Gümüşçün İlaçlama Şişli (1) Güve İlaçlama Arnavutköy (1) Güve İlaçlama Avcılar (1) Güve İlaçlama Bahçelievler (1) Güve İlaçlama Bayrampaşa (1) Güve İlaçlama Bağcılar (1) Güve İlaçlama Başakşehir (1) Güve İlaçlama Beykoz (1) Güve İlaçlama Beylikdüzü (1) Güve İlaçlama Beyoğlu (1) Güve İlaçlama Beşiktaş (1) Güve İlaçlama Büyükçekmece (1) Güve İlaçlama Esenyurt (1) Güve İlaçlama Eyüp (1) Güve İlaçlama Gaziosmanpaşa (1) Güve İlaçlama Kadıköy (1) Güve İlaçlama Kartal (1) Güve İlaçlama Kağıthane (1) Güve İlaçlama Küçükçekmece (1) Güve İlaçlama Sancaktepe (1) Güve İlaçlama Sarıyer (1) Güve İlaçlama Silivri (1) Güve İlaçlama Sultanbeyli (1) Güve İlaçlama Ümraniye (1) Güve İlaçlama Şile (1) yürüyen haşere ilaçlama (2)
Kategoriler
Arşivler
Kategoriler
0534 662 85 40