Yürüyen Haşere İlaçlama

Yürüyen Haşere İlaçlama dünyayı paylaştığımız canlılar içinde yer edinen ve hayvan gurubunda yer edinen istanbul böcek ilaçlama wolves haşereler binlerce çeşittir. Bu haşereler asalak ve omurgasız canlılar olup süratli çoğalma özelliğine haizdir. Haşereler nebat, hayvan ve insanlara zarar verirler. Haşereler mikrop taşıyıcı nitelikte olduğundan bu haşerelerden korunmak icap eder.

Yürüyen Haşere İlaçlama
Yürüyen Haşere İlaçlama

Yürüyen Haşereler

Haşereler kendi aralarında yürüyen, uçan ve sürüngen olarak guruplara ayrılır. Yürüyen haşereler içinde en tiksindirici ve istila hastalığa yol açan ise sıçan ve köstebek türüdür. Eklem bacak sayılarına nazaran nazaran farklı türlerde yürüyen pek oldukça haşere türü vardır. Tüm haşereler insanda tiksinti hissi uyandırır. Firmamız tarla, bahçe, ev ve iş yerlerinde çoğunlukla bulunan yürüyen haşere ilaçlama hikayesinde deneyimlidir. Takım ekipman ve müessir haşere ilacı ile emin çözüm sunarız.

Hizmetler

Firmamız engin deneyimi ile pek oldukça haşere çeşidini yerinde ve çoğalmadan, müessir kimyevi ilaçlar ile yok eder.

Yürüyen haşere gurubunda yer edinen karınca ilaçlama dahil;

 • Hamamböceği
 • Sıçan
 • Kalorifer böceği
 • Tahta kurdu ve öteki kurt çeşitleri
 • Sümüklüböcek
 • Meyve ve sebzeye dadanan tırtıl çeşitleri şeklinde daha pek oldukça yürüyen haşerelerin kökünü kazır.

Kararlı çözüm

Yorucu ve netice katılması fazlaca uzun zaman alan yürüyen haşereler ile mücadeleyi firmamıza bıraktığınız takdirde kısa zamanda emin çözüm alır, maddi ve tinsel hasılat elde edersiniz

Bilhassa hızla çoğalan ve nemli ortamı seven hamam böceği ilaçlama işlemlerinde oldukça başarıya ulaşmış performans sergileyen takım ve ekipmanımız yardımıyla bir sene şeklinde uzun bir müddet bu haşereler hayat alanınıza uğramaz.

Yürüyen Haşerelerin Yoğun Olduğu Bölgeler

İnsanın yaşayabildiği her alanda yaşama şansı olan yürüyen haşereler;

 • Kent ve binaların alt yapılarında
 • Yemek üstüne hizmet veren işletmelerde
 • İnsan trafiğinin yoğun olduğu, otel, hastane, yurt şeklinde yerlerde
 • Daha dar kapsamlı ev ve ofislerde
 • Aleni alan olarak tabir edilen, sebze ve meyve halleri, park, tarla, bağ, bahçe, odun ve kereste satılan ardiyeler şeklinde alanlarda yaşar ve hızla çoğalırlar.

7/24 Hizmet Anlayışı

Şirket olarak ürettiğimiz kimyevi tozlar ve kimyevi solüsyonlarla kalorifer böceği ilaçlama ve tahta kurdu ilaçlama alanında da pozitif yönde sonuçlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ek olarak yürüyen haşereler haricinde tekrar sağlığı negatif etkileyen uçan haşerelerle de firmamız savaşım hikayesinde öncüdür.

Hizmetlerimiz müşterileri evvela bu zararı dokunan haşerelerden arındırarak sıhhatli hayat alanları sağlamak amaçlı olup hizmet karşılığında alan kişi memnuniyeti ile sıhhatli alanlar kurmak.

Bunun için çevremizde veya hayat alanlarımızda akrepler varsa ne olursa olsun akrep ilaçlama uygulanmalıdır. Bilhassa evimizde akrep olması son aşama önemsenmesi ihtiyaç duyulan bir durumdur. Şayet evimizde minik bir çocuk var ise akreple karşılaşmış olduğu anda bilmediğinden ötürü ona dokunabilir. Hatta eline alıp ağzına götürebilir. Bundan dolayı mutlaka evlerimiz, hayat alanlarımız denetim edilmelidir. Sıcak yerleri seven bu canlılar fazlaca zehirlidir.

0534 662 85 40